Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wyniki III ligi gr. II

 Redakcja
Redakcja

30. kolejka - 7 czerwca
Unia Janikowo - Kujawiak Włocławek 3:0
Cartusia Kartuzy - Mieszko Gniezno 3:2
Victoria Koronowo - Kaszubia Kościerzyna 4:0
Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin 0:1
Flota Świnoujście - Zdrój Ciechocinek 2:0
Rodło Kwidzyn - Rega-Merida Trzebiatów 2:0
Nielba Wągrowiec - KP Police 3:3
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1:0

29. kolejka - 31 maja
Elana Toruń - Unia Janikowo 0:1
KP Police - Kotwica Kołobrzeg 2:2
Rega-Merida Trzebiatów - Nielba Wągrowiec 1:3
Zdrój Ciechocinek - Rodło Kwidzyn 2:1
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Wierzyca Pelplin 2:1
Mieszko Gniezno - Victoria Koronowo 2:1
Kujawiak Włocławek - Cartusia Kartuzy 1:1

28. kolejka - 24/25 maja
Unia Janikowo - Cartusia Kartuzy 1:0
Victoria Koronowo - Kujawiak Włocławek 1:2
Wierzyca Pelplin - Mieszko Gniezno 1:0
Flota Świnoujście - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Rodło Kwidzyn - Jarota Jarocin 2:1
Nielba Wągrowiec - Zdrój Ciechocinek 4:0
Kotwica Kołobrzeg - Rega-Merida Trzebiatów 1:2
Elana Toruń - KP Police 0:0

27. kolejka - 21 maja
KP Police - Unia Janikowo 0:3
Elana Toruń - Rega-Merida Trzebiatów 1:0
Zdrój Ciechocinek - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Rodło Kwidzyn 2:0
Mieszko Gniezno - Flota Świnoujście 1:3
Kujawiak Włocławek - Wierzyca Pelplin 0:1
Cartusia Kartuzy - Victoria Koronowo 0:3

26. kolejka - 17 maja
Unia Janikowo - Victoria Koronowo 3:0
Wierzyca Pelplin - Cartusia Kartuzy 1:1
Kujawiak Włocławek - Flota Świnoujście 1:0
Rodło Kwidzyn - Mieszko Gniezno 2:0
Nielba Wągrowiec - Kaszubia Kościerzyna 4:0
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 0:2
Elana Toruń - Zdrój Ciechocinek 2:1
KP Police - Rega-Merida Trzebiatów 0:0

25. kolejka - 10/11 maja
Rega-Merida Trzebiatów - Unia Janikowo 1:1
Zdrój Ciechocinek - KP Police 2:2
Kaszubia Kościerzyna - Kotwica Kołobrzeg 0:0
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 2:1
Kujawiak Włocławek - Rodło Kwidzyn 1:1
Cartusia Kartuzy - Flota Świnoujście 0:2
Victoria Koronowo - Wierzyca Pelplin 8:0
Jarota Jarocin - Elana Toruń 2:0

24. kolejka - 4 maja
Unia Janikowo - Wierzyca Pelplin 4:1
Flota Świnoujście - Victoria Koronowo 2:1
Rodło Kwidzyn - Cartusia Kartuzy 2:1
Nielba Wągrowiec - Kujawiak Włocławek 3:0
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 3:0
Elana Toruń - Kaszubia Kościerzyna 1:2
KP Police - Jarota Jarocin 0:0
Rega-Merida Trzebiatów - Zdrój Ciechocinek 2:1

23. kolejka - 30 kwietnia/1/28 maja
Mieszko Gniezno - Elana Toruń 0:2
Zdrój Ciechocinek - Unia Janikowo 0:1
Jarota Jarocin - Rega-Merida Trzebiatów 3:0
Kaszubia Kościerzyna - KP Police 2:2
Kujawiak Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 0:0
Cartusia Kartuzy - Nielba Wągrowiec 2:3
Victoria Koronowo - Rodło Kwidzyn 2:0
Wierzyca Pelplin - Flota Świnoujście 2:2

22. kolejka - 26 kwietnia
Unia Janikowo - Flota Świnoujście 3:0
Rodło Kwidzyn - Wierzyca Pelplin 2:1
Nielba Wągrowiec - Victoria Koronowo 2:2
Kotwica Kołobrzeg - Cartusia Kartuzy 2:0
Elana Toruń - Kujawiak Włocławek 0:0
KP Police - Mieszko Gniezno 2:1
Rega-Merida Trzebiatów - Kaszubia Kościerzyna 3:2
Zdrój Ciechocinek - Jarota Jarocin 0:2

21. kolejka - 19/20 kwietnia
Kaszubia Kościerzyna - Zdrój Ciechocinek 2:1
Kujawiak Włocławek - KP Police 1:1
Cartusia Kartuzy - Elana Toruń 0:1
Victoria Koronowo - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Wierzyca Pelplin - Nielba Wągrowiec 3:2
Flota Świnoujście - Rodło Kwidzyn 2:2
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 0:0
Mieszko Gniezno - Rega-Merida Trzebiatów 2:0

20. kolejka - 12 kwietnia
Unia Janikowo - Rodło Kwidzyn 1:2
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 0:1
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 1:1
Elana Toruń - Victoria Koronowo 1:1
KP Police - Cartusia Kartuzy 3:2
Rega-Merida Trzebiatów - Kujawiak Włocławek 3:0
Zdrój Ciechocinek - Mieszko Gniezno 1:0
Jarota Jarocin - Kaszubia Kościerzyna 1:0

19. kolejka - 5 kwietnia
Kaszubia Kościerzyna - Unia Janikowo 0:1
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 1:1
Kujawiak Włocławek - Zdrój Ciechocinek 0:0
Cartusia Kartuzy - Rega-Merida Trzebiatów 1:1
Victoria Koronowo - KP Police 0:2
Wierzyca Pelplin - Elana Toruń 3:1
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 2:1
Rodło Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 3:2

18. kolejka - 29/30 marca
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 1:0
Kotwica Kołobrzeg - Rodło Kwidzyn 2:1
Elana Toruń - Flota Świnoujście 1:1
KP Police - Wierzyca Pelplin 3:1
Rega-Merida Trzebiatów - Victoria Koronowo 0:1
Zdrój Ciechocinek - Cartusia Kartuzy 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Mieszko Gniezno 3:2
Jarota Jarocin - Kujawiak Włocławek 2:1

17. kolejka - 21/22 marca/2 kwietnia
Kujawiak Włocławek - Kaszubia Kościerzyna 0:0
Rodło Kwidzyn - Elana Toruń 0:0
Flota Świnoujście - KP Police 2:1
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg 0:0
Victoria Koronowo - Zdrój Ciechocinek 0:1
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 1:2
Wierzyca Pelplin - Rega-Merida Trzebiatów 0:0
Cartusia Kartuzy - Jarota Jarocin 0:0

16. kolejka - 10/11 listopada
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 4:2
TKP Toruń - Nielba Wągrowiec 2:2
KP Police - Rodło Kwidzyn 1:1
Rega-Merida Trzebiatów - Flota Świnoujście 0:2
Zdrój Ciechocinek - Wierzyca Pelplin 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 3:1
Jarota Jarocin - Victoria Koronowo 0:3
Mieszko Gniezno - Kujawiak Włocławek 1:2

15. kolejka - 3/4 listopada
Kujawiak Włocławek - Unia Janikowo 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Victoria Koronowo 2:3
Zdrój Ciechocinek - Flota Świnoujście 1:1
Rega-Merida Trzebiatów - Rodło Kwidzyn 2:0
KP Police - Nielba Wągrowiec 0:1
TKP Toruń - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Mieszko Gniezno - Cartusia Kartuzy 3:1
Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 5:1

14. kolejka - 27 października
Unia Janikowo - TKP Toruń 0:0
Kotwica Kołobrzeg - KP Police 3:1
Nielba Wągrowiec - Rega-Merida Trzebiatów 2:1
Rodło Kwidzyn - Zdrój Ciechocinek 1:4
Flota Świnoujście - Jarota Jarocin 1:1
Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Victoria Koronowo - Mieszko Gniezno 1:0
Cartusia Kartuzy - Kujawiak Włocławek 1:1

13. kolejka - 20/21 października
Cartusia Kartuzy - Unia Janikowo 2:2
Kujawiak Włocławek - Victoria Koronowo 0:2
Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Flota Świnoujście 0:0
Zdrój Ciechocinek - Nielba Wągrowiec 0:4
Rega-Merida Trzebiatów - Kotwica Kołobrzeg 0:1
KP Police - TKP Toruń 0:1
Jarota Jarocin - Rodło Kwidzyn 3:0

12. kolejka - 13/14 października
Unia Janikowo - KP Police 0:0
Rega-Merida Trzebiatów - TKP Toruń 0:1
Kotwica Kołobrzeg - Zdrój Ciechocinek 3:1
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 1:0
Rodło Kwidzyn - Kaszubia Kościerzyna 1:1
Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 2:0
Wierzyca Pelplin - Kujawiak Włocławek 3:3
Victoria Koronowo - Cartusia Kartuzy 2:0

11. kolejka - 6/7 października
Victoria Koronowo - Unia Janikowo 0:0
Cartusia Kartuzy - Wierzyca Pelplin 0:0
Flota Świnoujście - Kujawiak Włocławek 1:0
Mieszko Gniezno - Rodło Kwidzyn 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 1:1
Zdrój Ciechocinek - TKP Toruń 0:1
Rega-Merida Trzebiatów - KP Police 1:1
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0:0

10. kolejka - 29 września
Unia Janikowo - Rega-Merida Trzebiatów 3:1
KP Police - Zdrój Ciechocinek 4:0
TKP Toruń - Jarota Jarocin 1:1
Kotwica Kołobrzeg - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno 0:0
Rodło Kwidzyn - Kujawiak Włocławek 1:1
Flota Świnoujście - Cartusia Kartuzy 2:0
Wierzyca Pelplin - Victoria Koronowo 1:4

9. kolejka - 22/23 września
Wierzyca Pelplin - Unia Janikowo 3:3
Victoria Koronowo - Flota Świnoujście 1:2
Cartusia Kartuzy - Rodło Kwidzyn 2:0
Kujawiak Włocławek - Nielba Wągrowiec 0:6
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 3:0
Kaszubia Kościerzyna - TKP Toruń 2:1
Zdrój Ciechocinek - Rega-Merida Trzebiatów 1:1
Jarota Jarocin - KP Police 3:0

8. kolejka - 15/16 września
Unia Janikowo - Zdrój Ciechocinek 0:0
KP Police - Kaszubia Kościerzyna 1:0
TKP Toruń - Mieszko Gniezno 0:0
Kotwica Kołobrzeg - Kujawiak Włocławek 6:2
Nielba Wągrowiec - Cartusia Kartuzy 1:1
Flota Świnoujście - Wierzyca Pelplin 0:0
Rega-Merida Trzebiatów - Jarota Jarocin 0:2
Rodło Kwidzyn - Victoria Koronowo 0:2

7. kolejka - 8/9 września
Flota Świnoujście - Unia Janikowo 3:1
Wierzyca Pelplin - Rodło Kwidzyn 0:0
Victoria Koronowo - Nielba Wągrowiec 1:1
Cartusia Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg 0:1
Kujawiak Włocławek - TKP Toruń 0:5
Mieszko Gniezno - KP Police 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Rega-Merida Trzebiatów 3:2
Jarota Jarocin - Zdrój Ciechocinek 6:0

6. kolejka - 5 września
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 4:1
Zdrój Ciechocinek - Kaszubia Kościerzyna 1:1
Rega-Merida Trzebiatów - Mieszko Gniezno 3:1
KP Police - Kujawiak Włocławek 1:1
TKP Toruń - Cartusia Kartuzy 1:0
Kotwica Kołobrzeg - Victoria Koronowo 2:1
Nielba Wągrowiec - Wierzyca Pelplin 2:0
Rodło Kwidzyn - Flota Świnoujście 0:2

5. kolejka - 1/2 września
Cartusia Kartuzy - KP Police 2:2
Rodło Kwidzyn - Unia Janikowo 1:4
Flota Świnoujście - Nielba Wągrowiec 1:1
Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Victoria Koronowo - TKP Toruń 0:1
Mieszko Gniezno - Zdrój Ciechocinek 0:0
Kaszubia Kościerzyna - Jarota Jarocin 1:2
Kujawiak Włocławek - Rega-Merida Trzebiatów 1:0

4. kolejka - 25/26 sierpnia
Unia Janikowo - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Włocławek 2:1
Rega-Merida Trzebiatów - Cartusia Kartuzy 2:1
KP Police - Victoria Koronowo 2:2
TKP Toruń - Wierzyca Pelplin 3:1
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 1:2
Nielba Wągrowiec - Rodło Kwidzyn 3:2
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 1:2

3. kolejka - 18/19 sierpnia
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 2:1
Rodło Kwidzyn - Kotwica Kołobrzeg 2:2
Flota Świnoujście - TKP Toruń 4:1
Wierzyca Pelplin - KP Police 0:0
Victoria Koronowo - Rega-Merida Trzebiatów 2:0
Kujawiak Włocławek - Jarota Jarocin 3:3
Mieszko Gniezno - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Cartusia Kartuzy - Zdrój Ciechocinek 0:0

2. kolejka - 15 sierpnia
Rega-Merida Trzebiatów - Wierzyca Pelplin 0:5
Jarota Jarocin - Cartusia Kartuzy 5:1
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Kujawiak Włocławek 3:0
Zdrój Ciechocinek - Victoria Koronowo 0:5
KP Police - Flota Świnoujście 1:2
TKP Toruń - Rodło Kwidzyn 2:1
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 0:1

1. kolejka - 11/12 sierpnia
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 1:1
Nielba Wągrowiec - TKP Toruń 1:1
Rodło Kwidzyn - KP Police 3:0
Flota Świnoujście - Rega-Merida Trzebiatów 2:0
Wierzyca Pelplin - Zdrój Ciechocinek 4:0
Victoria Koronowo - Jarota Jarocin 1:5
Kujawiak Włocławek - Mieszko Gniezno 1:1
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 2:0

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×