Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wyniki III ligi gr. IV

 Redakcja
Redakcja

34. kolejka - 15 czerwca
Górnik Łęczna - KSZO Ostrowiec 0:0
Naprzód Jędrzejów - Okocimski Brzesko 1:1
Przebój Wolbrom - Kolejarz Stróże 1:2
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 4:0
Resovia Rzeszów - Wisłoka Dębica 1:0
Łada Biłgoraj - Hetman Zamość 0:3 wko
Avia Świdnik - Sandecja Nowy Sącz 1:2
Wierna Małogoszcz - Górnik Wieliczka 0:3
pauzuje: Orlęta Radzyń Podlaski

33. kolejka - 7 czerwca
Górnik Wieliczka - Górnik Łęczna 0:2
Sandecja Nowy Sącz - Wierna Małogoszcz 3:0
Hetman Zamość - Avia Świdnik 2:0
Wisłoka Dębica - Łada Biłgoraj 5:1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Kolejarz Stróże - Hutnik Kraków 5:1
Okocimski Brzesko - Przebój Wolbrom 1:0
KSZO Ostrowiec - Naprzód Jędrzejów 1:1
pauzuje: Resovia Rzeszów

32. kolejka - 30/31 maja/1 czerwca
Górnik Wieliczka - Sandecja Nowy Sącz 0:0
Górnik Łęczna - Naprzód Jędrzejów 5:2
Przebój Wolbrom - KSZO Ostrowiec 0:1
Hutnik Kraków - Okocimski Brzesko 1:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Kolejarz Stróże 2:1
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 1:1
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 3:4
Wierna Małogoszcz - Hetman Zamość 0:2
pauzuje: Łada Biłgoraj

31. kolejka - 24/25/26 maja
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna 0:0
Hetman Zamość - Górnik Wieliczka 0:1
Wisłoka Dębica - Wierna Małogoszcz 2:0
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 1:0
Kolejarz Stróże - Resovia Rzeszów 0:1
Okocimski Brzesko - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
KSZO Ostrowiec - Hutnik Kraków 3:0
Naprzód Jędrzejów - Przebój Wolbrom 1:2
pauzuje: Avia Świdnik

30. kolejka - 21 maja
Górnik Łęczna - Przebój Wolbrom 10:0
Hutnik Kraków - Naprzód Jędrzejów 1:2
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec 0:2
Resovia Rzeszów - Okocimski Brzesko 1:0
Łada Biłgoraj - Kolejarz Stróże 1:3
Avia Świdnik - Stal Rzeszów 1:1
Górnik Wieliczka - Wisłoka Dębica 0:3
Sandecja Nowy Sącz - Hetman Zamość 1:2
pauzuje: Wierna Małogoszcz

29. kolejka - 16/17/18 maja
Hetman Zamość - Górnik Łęczna 2:1
Wisłoka Dębica - Sandecja Nowy Sącz 0:1
Stal Rzeszów - Wierna Małogoszcz 2:0
Kolejarz Stróże - Avia Świdnik 2:0
Okocimski Brzesko - Łada Biłgoraj 3:0
KSZO Ostrowiec - Resovia Rzeszów 2:0
Naprzód Jędrzejów - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Przebój Wolbrom - Hutnik Kraków 1:0
pauzuje: Górnik Wieliczka

28. kolejka - 9/10/11 maja
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 0:0
Górnik Łęczna - Hutnik Kraków 3:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Przebój Wolbrom 0:2
Resovia Rzeszów - Naprzód Jędrzejów 3:0
Łada Biłgoraj - KSZO Ostrowiec 0:2
Avia Świdnik - Okocimski Brzesko 1:2
Wierna Małogoszcz - Kolejarz Stróże 2:1
Hetman Zamość - Wisłoka Dębica 5:0
pauzuje: Sandecja Nowy Sącz

27. kolejka - 3/4 maja
Wisłoka Dębica - Górnik Łęczna 0:1
Stal Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz 2:0
Kolejarz Stróże - Górnik Wieliczka 0:0
Okocimski Brzesko - Wierna Małogoszcz 1:0
KSZO Ostrowiec - Avia Świdnik 3:4
Naprzód Jędrzejów - Łada Biłgoraj 2:0
Przebój Wolbrom - Resovia Rzeszów 2:1
Hutnik Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 wko
pauzuje: Hetman Zamość

26. kolejka - 30 kwietnia/1 maja
Górnik Łęczna - Orlęta Radzyń Podlaski 5:1
Resovia Rzeszów - Hutnik Kraków 2:2
Łada Biłgoraj - Przebój Wolbrom 0:1
Avia Świdnik - Naprzód Jędrzejów 1:4
Wierna Małogoszcz - KSZO Ostrowiec 0:1
Górnik Wieliczka - Okocimski Brzesko 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Kolejarz Stróże 1:1
Hetman Zamość - Stal Rzeszów 1:1
pauzuje: Wisłoka Dębica

25. kolejka - 25/26/27 kwietnia
Stal Rzeszów - Wisłoka Dębica 3:1
Kolejarz Stróże - Hetman Zamość 1:0
Okocimski Brzesko - Sandecja Nowy Sącz 4:3
KSZO Ostrowiec - Górnik Wieliczka 3:1
Naprzód Jędrzejów - Wierna Małogoszcz 0:0
Przebój Wolbrom - Avia Świdnik 1:0
Hutnik Kraków - Łada Biłgoraj 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia Rzeszów 1:0
pauzuje: Górnik Łęczna

24. kolejka - 19/20 kwietnia
Górnik Wieliczka - Naprzód Jędrzejów 1:0
Sandecja Nowy Sącz - KSZO Ostrowiec 1:0
Wierna Małogoszcz - Przebój Wolbrom 1:1
Avia Świdnik - Hutnik Kraków 0:1
Hetman Zamość - Okocimski Brzesko 0:1
Łada Biłgoraj - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Wisłoka Dębica - Kolejarz Stróże 1:2
Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 2:0
pauzuje: Stal Rzeszów

23. kolejka - 16 kwietnia
Hutnik Kraków - Wierna Małogoszcz 2:0
KSZO Ostrowiec - Hetman Zamość 0:0
Naprzód Jędrzejów - Sandecja Nowy Sącz 0:0
Okocimski Brzesko - Wisłoka Dębica 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 2:1
Przebój Wolbrom - Górnik Wieliczka 0:0
Resovia Rzeszów - Łada Biłgoraj 2:0
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 0:1
pauzuje: Kolejarz Stróże

22. kolejka - 11/12 kwietnia
Górnik Wieliczka - Hutnik Kraków 2:1
Górnik Łęczna - Łada Biłgoraj 4:2
Avia Świdnik - Resovia Rzeszów 0:2
Wierna Małogoszcz - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Sandecja Nowy Sącz - Przebój Wolbrom 2:0
Hetman Zamość - Naprzód Jędrzejów 3:1
Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec 1:3
Stal Rzeszów - Kolejarz Stróże 0:0
pauzuje: Okocimski Brzesko

21. kolejka - 5/6 kwietnia
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 0:2
Kolejarz Stróże - Górnik Łęczna 3:2
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0:0
Naprzód Jędrzejów - Wisłoka Dębica 2:0
Okocimski Brzesko - Stal Rzeszów 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Górnik Wieliczka 0:0
Przebój Wolbrom - Hetman Zamość 0:0
Resovia Rzeszów - Wierna Małogoszcz 1:0
pauzuje: KSZO Ostrowiec

20. kolejka - 29/30 marca
Sandecja Nowy Sącz - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
Górnik Łęczna - Avia Świdnik 3:0
Wierna Małogoszcz - Łada Biłgoraj 1:1
Wisłoka Dębica - Przebój Wolbrom 1:1
Górnik Wieliczka - Resovia Rzeszów 1:0
Hetman Zamość - Hutnik Kraków 1:0
Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec 0:2
Kolejarz Stróże - Okocimski Brzesko 1:1
pauzuje: Naprzód Jędrzejów

19. kolejka - 19/20/22 marca
Okocimski Brzesko - Górnik Łęczna 0:1
KSZO Ostrowiec - Kolejarz Stróże 1:0
Naprzód Jędrzejów - Stal Rzeszów 1:1
Hutnik Kraków - Wisłoka Dębica 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Zamość 1:1
Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz 0:0
Łada Biłgoraj - Górnik Wieliczka 0:4
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1:0
pauzuje: Przebój Wolbrom

18. kolejka - 15/16 marca
Górnik Łęczna - Wierna Małogoszcz 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Łada Biłgoraj 0:1
Stal Rzeszów - Przebój Wolbrom 2:1
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 0:3
Górnik Wieliczka - Avia Świdnik 1:1
Hetman Zamość - Resovia Rzeszów 1:0
Kolejarz Stróże - Naprzód Jędrzejów 0:2
Okocimski Brzesko - KSZO Ostrowiec 2:0
pauzuje: Hutnik Kraków

17. kolejka - 10/11 listopada
KSZO Ostrowiec - Górnik Łęczna 0:1
Okocimski Brzesko - Naprzód Jędrzejów 4:1
Kolejarz Stróże - Przebój Wolbrom 1:1
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków 1:1
Wisłoka Dębica - Resovia Rzeszów 2:2
Hetman Zamość - Łada Biłgoraj 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Avia Świdnik 1:1
Górnik Wieliczka - Wierna Małogoszcz 2:1
pauzuje: Orlęta Radzyń Podlaski

16. kolejka - 3/4 listopada
Górnik Łęczna - Górnik Wieliczka 2:0
Wierna Małogoszcz - Sandecja Nowy Sącz 0:0
Avia Świdnik - Hetman Zamość 0:2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 0:1
Hutnik Kraków - Kolejarz Stróże 2:1
Przebój Wolbrom - Okocimski Brzesko 4:0
Naprzód Jędrzejów - KSZO Ostrowiec 4:1
pauzuje: Resovia Rzeszów

15. kolejka - 26/27/28 października
Naprzód Jędrzejów - Górnik Łęczna 1:3
KSZO Ostrowiec - Przebój Wolbrom 2:0
Okocimski Brzesko - Hutnik Kraków 2:1
Kolejarz Stróże - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 1:0
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1:0
Hetman Zamość - Wierna Małogoszcz 1:1
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Wieliczka 0:1
pauzuje: Łada Biłgoraj

14. kolejka - 19/20 października
Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz 0:0
Górnik Wieliczka - Hetman Zamość 1:1
Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 0:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 2:1
Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 1:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Okocimski Brzesko 1:0
Hutnik Kraków - KSZO Ostrowiec 2:0
Przebój Wolbrom - Naprzód Jędrzejów 1:0
pauzuje: Avia Świdnik

13. kolejka - 13/14 października
Przebój Wolbrom - Górnik Łęczna 5:2
Naprzód Jędrzejów - Hutnik Kraków 2:0
KSZO Ostrowiec - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 4:0
Kolejarz Stróże - Łada Biłgoraj 1:2
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2:0
Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 0:2
Hetman Zamość - Sandecja Nowy Sącz 1:1
pauzuje: Wierna Małogoszcz

12. kolejka - 6/7 października
Górnik Łęczna - Hetman Zamość 1:1
Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1:1
Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 2:1
Avia Świdnik - Kolejarz Stróże 1:2
Łada Biłgoraj - Okocimski Brzesko 1:0
Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Naprzód Jędrzejów 0:2
Hutnik Kraków - Przebój Wolbrom 0:1
pauzuje: Górnik Wieliczka

11. kolejka: 29/30 września
Hutnik Kraków - Górnik Łęczna 1:2
Przebój Wolbrom - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 0:1
KSZO Ostrowiec - Łada Biłgoraj 4:1
Okocimski Brzesko - Avia Świdnik 1:0
Kolejarz Stróże - Wierna Małogoszcz 1:1
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 0:1
Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 4:1
pauzuje: Sandecja Nowy Sącz

10. kolejka - 22/23 września
Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 5:2
Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 0:1
Górnik Wieliczka - Kolejarz Stróże 0:2
Wierna Małogoszcz - Okocimski Brzesko 1:0
Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec 0:0
Łada Biłgoraj - Naprzód Jędrzejów 0:2
Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 3:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Hutnik Kraków 1:1
pauzuje: Hetman Zamość

9. kolejka - 19 września
Orlęta Radzyń Podlaski - Górnik Łęczna 2:2
Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów 1:2
Przebój Wolbrom - Łada Biłgoraj 2:1
Naprzód Jędrzejów - Avia Świdnik 0:1
KSZO Ostrowiec - Wierna Małogoszcz 0:0
Okocimski Brzesko - Górnik Wieliczka 1:1
Kolejarz Stróże - Sandecja Nowy Sącz 1:0
Stal Rzeszów - Hetman Zamość 0:1
pauzuje: Wisłoka Dębica

8. kolejka - 14/15/16 września
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:0
Hetman Zamość - Kolejarz Stróże 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Okocimski Brzesko 1:2
Górnik Wieliczka - KSZO Ostrowiec 0:2
Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów 0:0
Avia Świdnik - Przebój Wolbrom 1:2
Łada Biłgoraj - Hutnik Kraków 1:1
Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
pauzuje: Górnik Łęczna

7. kolejka - 8/9/12 września
Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 1:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Łada Biłgoraj 3:0
Hutnik Kraków - Avia Świdnik 0:2
Przebój Wolbrom - Wierna Małogoszcz 1:1
Naprzód Jędrzejów - Górnik Wieliczka 0:5
KSZO Ostrowiec - Sandecja Nowy Sącz 3:0
Okocimski Brzesko - Hetman Zamość 1:1
Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 1:1
pauzuje: Stal Rzeszów

6. kolejka - 5 września
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów 3:0
Wisłoka Dębica - Okocimski Brzesko 2:3
Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Naprzód Jędrzejów 1:1
Górnik Wieliczka - Przebój Wolbrom 1:3
Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków 1:1
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Łada Biłgoraj - Resovia Rzeszów 5:1
pauzuje: Kolejarz Stróże

5. kolejka - 1/2 września
Łada Biłgoraj - Górnik Łęczna 0:2
Resovia Rzeszów - Avia Świdnik 3:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Wierna Małogoszcz 3:0
Hutnik Kraków - Górnik Wieliczka 0:1
Przebój Wolbrom - Sandecja Nowy Sącz 0:1
Naprzód Jędrzejów - Hetman Zamość 0:2
KSZO Ostrowiec - Wisłoka Dębica 2:2
Kolejarz Stróże - Stal Rzeszów 1:0
pauzuje: Okocimski Brzesko

4. kolejka - 24/25 sierpnia
Górnik Łęczna - Kolejarz Stróże 1:2
Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 2:2
Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 3:0 wko
Hetman Zamość - Przebój Wolbrom 1:2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2:0
Górnik Wieliczka - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 0:0
Avia Świdnik - Łada Biłgoraj 3:1
pauzuje: KSZO Ostrowiec

3. kolejka - 18/19 sierpnia
Avia Świdnik - Górnik Łęczna 0:2
Łada Biłgoraj - Wierna Małogoszcz 1:3
Resovia Rzeszów - Górnik Wieliczka 0:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Sandecja Nowy Sącz 0:0
Hutnik Kraków - Hetman Zamość 1:2
Przebój Wolbrom - Wisłoka Dębica 2:1
KSZO Ostrowiec - Stal Rzeszów 2:0
Okocimski Brzesko - Kolejarz Stróże 1:2
pauzuje: Naprzód Jędrzejów

2. kolejka - 15 sierpnia/10 października
Górnik Łęczna - Okocimski Brzesko 7:0
Kolejarz Stróże - KSZO Ostrowiec 2:2
Stal Rzeszów - Naprzód Jędrzejów 3:2
Wisłoka Dębica - Hutnik Kraków 1:2
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Sandecja Nowy Sącz - Resovia Rzeszów 3:2
Górnik Wieliczka - Łada Biłgoraj 1:2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 2:1
pauzuje: Przebój Wolbrom

1. kolejka - 11/12 sierpnia
Wierna Małogoszcz - Górnik Łęczna 1:2
Avia Świdnik - Górnik Wieliczka 0:0
Łada Biłgoraj - Sandecja Nowy Sącz 0:1
Resovia Rzeszów - Hetman Zamość 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 1:4
Przebój Wolbrom - Stal Rzeszów 1:1
Naprzód Jędrzejów - Kolejarz Stróże 0:1
KSZO Ostrowiec - Okocimski Brzesko 2:0
pauzuje: Hutnik Kraków

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×