Groclin Grodzisk Wlkp. - Gawin Królewska Wola 4:1 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Grodzisku Wlkp., miejscowy Groclin wygrał z Gawinem Królewska Wola 4:1 (2:1). Bramki dla drużyny Jacka Zielińskiego zdobywali: Adrian Sikora, Radosław Majewski, Sergio Batata oraz Mariusz Muszalik. Jedynego gola dla III-ligowca uzyskał natomiast Mateusz Piątkowski.

Szymon Mierzyński

Groclin Grodzisk Wlkp. - Gawin Królewska Wola 4:1 (2:1)
1:0 - Sikora 16'
1:1 - Piątkowski 22'
2:1 - Majewski 36'
3:1 - Batata 83'
4:1 - Muszalik 87'

Groclin Grodzisk Wlkp.: I połowa: Przyrowski - Sokołowski, Yunisoglu, Jodłowiec, Telichowski, Piechniak, Kozioł, Majewski, Lato, Ivanovski, Sikora; II połowa: Brzostowski - Olejniczak, Gołąb, Yunisoglu, Lazarevski, Rocki, Jodłowiec, Muszalik, Kłodawski, Batata, Żyła.

Gawin Królewska Wola: Masarczyk - Wiśniewski, Piwowar, Koziara, Stawowy, Kowal, Flejterski, Dorobek, Mazurek, Piątkowski, Burski; grali także: Szarun, Lis, Gol, Mieszała, Tuszyński, Szczepaniak, Janicki, Jaskułowski.