Skończyli wywiad, a Cash ją przytulił. To jego siostra

Twitter / CBS Sports Golazo / Na zdjęciu: Matty Cash z siostrą
Twitter / CBS Sports Golazo / Na zdjęciu: Matty Cash z siostrą

Po meczu Ligi Mistrzów między Aston Villą a Paris Saint-Germain doszło do niecodziennej sceny. Matty Cash został przepytany przez reporterkę CBS Sports, która jest... jego siostrą. Wzruszające zakończenie rozmowy podbiło serca kibiców.

W tym artykule dowiesz się o:

Aston Villa przegrała 1:3 z Paris Saint-Germain w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, a Matty Cash nie zaliczy tego wieczoru do udanych. Reprezentant Polski rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, ale został zdjęty w przerwie po tym, jak otrzymał żółtą kartkę po faulu na Chwiczy Kwaracchelii.

Po ostatnim gwizdku Cash stanął przed kamerą CBS Sports, by udzielić wywiadu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że po drugiej stronie mikrofonu stała jego siostra - Hannah Cash, która jest reporterką amerykańskiej stacji telewizyjnej.

ZOBACZ WIDEO: Festiwal strzelecki w Ameryce Południowej. Dwa gole to arcydzieła!

Matty Cash opowiadał o trudnym spotkaniu i zapewniał, że zespół zrobi wszystko, by odrobić straty na Villa Park. Hannah natomiast zdradziła, że zgodnie z braterską tradycją... nagrała dla niego mecz.

- Zawsze zapomina ustawić nagrywanie. Dwie godziny przed meczem dostaję SMS: "Zaloguj się i nagraj". Tym razem to zrobiłam. Ale musi być w HD. Jak nie jest, to się wścieka - opowiadała z uśmiechem.

Rozmowa zakończyła się ciepło i spontanicznie. - Przytul mnie, Matthew. Jestem z ciebie dumna. Kocham cię - powiedziała dziennikarka na antenie, po czym objęła brata. Ten gest wywołał wzruszenie i entuzjazm w studiu CBS.

Wideo szybko stało się hitem w sieci. "Piękne", "Rzeczy, które chcesz widzieć", "Czysta miłość i duma" - piszą internauci. Po trudnym meczu Matty Cash z pewnością zapamięta ten wieczór nie tylko przez pryzmat wyniku.

Wideo można zobaczyć poniżej:

Komentarze (2)
avatar
PrawdaBoli1
10.04.2025
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Cash to Super sympatyczny piłkarz 
Zgłoś nielegalne treści