Rezerwowa Polonia przegrała sparing z Ruchem

Polonia nie sprostała drugoligowej drużynie, która po nieco ponad pół godzinie prowadziła już 2:0. Niebiesko-czerwonym, co prawda, udało się strzelić kontaktowego gola, ale to wszystko na co było ich stać w tym meczu. Na obronę bytomian należy powiedzieć, że grali oni w rezerwowym składzie.

Po 35. minutach gry Ruch prowadził 2:0 po bramkach Manelskiego i testowanego Matusza. Tuż przed przerwą ładnego gola głową zdołał strzelić Karalić, który jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Polonią. Po przerwie wynik nie uległ zmianie.

W drużynie Polonii zagrało siedmiu, testowanych przez trenera Jurija Szatałowa, zawodników.

Składy drużyn:

Polonia: Augustyn (Skaba) - Basta, Klepczyński (Killar), Kulpaka, Kubowicz - Leszczak (Tiago Lima), Dreszer (Kotrys), Trochim, Tomasik - Karalić, Caio Martins (Zieliński).

Radzionków: Stefanović (Kiełpin) - Farkasz (Trzcionka), Wiśniewski (Zioło), Domański, Kaciczak (Łopuch) - Małkowski (Foszmańczyk), Gierczak (Emeka), Dziewulski (Paweł Giel), Kompała (Mielec), Manelski (Kowalski) - Matusz (Piotr Giel).

Sparing został rozegrany w Kleszczowie, w którym na zgrupowaniu przebywa Polonia.