Serie A: Remisowo w zaległej kolejce

Za nami dwa zaległe mecze 17. kolejki Serie A. Zarówno w konfrontacji FC Bologny z Atalantą Bergamo, jak i CFC Genoi z AS Bari padł remis. Oba starcia zapowiadały się bardzo ciekawie, zwłaszcza mając na uwadze ostatnią serię gier i kibice raczej się nie zawiedli.

W tym artykule dowiesz się o:

W Bolonii gospodarze znakomicie rozpoczęli spotkanie i po 34. minutach prowadzili 2:0 po dwóch golach Marco Di Vaio. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola strzelił jednak Christian Manfredini, a po czterech kwadransach wynik rywalizacji na 2:2 ustalił Chevanton.

W drugiej potyczce rewelacyjnie spisujący się beniaminek z Bari bardzo długo prowadził z CFC Genoą po golu Barreto. Ostatecznie jednak Rossoblu zdołali strzelić gola dającego im punkt, a konkretnie uczynił to Milanetto.

W tym momencie Bari ma na swoim koncie 29 punktów, Genoa 28, Bologna 20, a Atalanta 17.

FC Bologna - Atalanta Bergamo 2:2 (2:1)

1:0 - Di Vaio 19'

2:0 - Di Vaio 34'

2:1 - Manfredini 37'

2:2 - Chevanton 60'

Bologna: Viviano, Raggi, Portanova, Britos, Lanna, Valiani (66' Moras), Mingazzini (53' Bombardini), Guana, Casarini, Zalayeta (71' Gimenez), Di Vaio.

Atalanta: Coppola, Garics, Manfredini, Talamonti, Bellini, Ferreira Pinto (58' Chevanton), De Ascentis (46' Ceravolo), Guarente, Padoin, Doni, Tiribocchi (76’ Acquafresca).

Żółte kartki: Portanova (Bologna) oraz Guarente, Talamonti (Atalanta).