Anglia: Majewski i Krysiak na boisku

Radosław Majewski i Artur Krysiak pojawili się we wtorek na boiskach w Anglii. Lepiej poszło temu pierwszemu, bowiem jego drużyna wygrała.

Bartosz Zimkowski

Nottingham Forest ograło w 32. kolejce Sheffield United 1:0. Radosław Majewski grał od pierwszej do 88. minuty. Po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka znalazła się pod nogami Roberta Earnshawa. Walijczyk zdobył jak się później okazało jedyną bramkę w tym meczu. Majewski dostał żółtą kartkę - czwartą w sezonie i drugą z rzędu. Nottingham zajmuje trzecie miejsce.

Całe spotkanie w barwach Burton Albion zagrał Artur Krysiak. Polski golkiper puścił trzy gole w pojedynku z Morecambe i jego drużyna przegrała 2:3. W tabeli League Two zajmuje dwunaste miejsce.

***
Tymczasem w zaległym meczu Premier League Stoke City zremisowało z Manchesterem City 1:1. Goście wyrównali cztery minuty przed końcem. Punkt The Citizens dał Gareth Barry. Dzięki temu Man City awansowało na czwarte miejsce. Ma punkt przewagi nad Liverpoolem i jeden zaległy mecz do rozegrania.