KSZO gromi tuż przed ligą

Podopieczni trenera Czesława Jakołcewicza pokonali w ostatnim meczu kontrolnym, zaplanowanym w ramach przygotowań do drugiej części sezonu zaplecza Ekstraklasy, grający w II lidze grupy wschodniej Przebój Wolbrom, aplikując rywalom aż sześć bramek.

Anna Soboń
Anna Soboń

Sam początek spotkania nie zapowiadał wcale, że Przebój Wolbrom straci w tym meczu aż sześć bramek. Jednak to podopieczni trenera Czesława Jakołcewicza byli zdecydowanie groźniejsi. W 10. minucie z rzutu rożnego groźnie uderzył Łukasz Matuszczyk i z trudem piłkę na kolejny korner wybił Maciej Palczewski, by po chwili po raz kolejny nie dać się zaskoczyć Matuszczykowi, tym razem piąstkując futbolówkę. Bramkarza gości pokonać próbował jeszcze Adrian Frańczak, Adam Ciesliński i Jarosław Białek, jednak udało się to dopiero w 36. minucie po wrzutce Matuszczyka, Krystianowi Kanarskiemu, który trafił do siatki głową. Pięć minut później w słupek trafił Jakub Cieciura, a tuz przed przerwą na 2:0 podwyższył Kanarski, który dostał prostopadłe podanie od Frańczaka.

Po przerwie przewaga ostrowieckich piłkarzy była coraz wyraźniejsza, co udokumentowane zostało kolejnymi bramkami. W 51. minucie po podaniu Marcina Kajcy do siatki rywali trafił Cieśliński, a dwie minuty później na 4:0 podwyższył Frańczak, którego dokładnym podaniem obsłużył Mikołaj Skórnicki. Piątego gola w meczu z II-ligowcem dołożył Marcin Folc, pokonując bramkarza z Wolbromia z około 7 metrów. Wynik spotkania ustalił w 83. Minucie Folc, któremu dokładnie piłkę dograł Tomasz Persona - tym samym KSZO Ostrowiec Św. na tydzień przed ligą rozgromił w sparingu grający o klasę niżej Przebój.

KSZO Ostrowiec Św. - Przebój Wolbrom 6:0 (2:0)

1:0 - Kanarski 36'
2:0 - Kanarski 45'
3:0 - Cieśliński 51'
4:0 - Frańczak 53'
5:0 - Folc 60'
6:0 - Folc 83'

Skład KSZO: Wróbel - Szymoniak (46' Stachurski), Ciesielski, Kardas, Matuszczyk, Frańczak (61' Persona), Skórnicki (74' Sobczyński), Białek (46' Wieczorek), Cieciura (56' Kajca), Kanarski (46' Folc), Cieśliński (74' Żelazowski).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!