Anglia: Polski bramkarz puścił cztery gole w sześć minut!

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Artur Krysiak puścił w meczu League Two aż sześć goli, z czego cztery w ciągu sześciu minut! Natomiast Wojciech Szczęsny trzykrotnie skapitulował. Grzegorz Rasiak i Radosław Majewski byli tylko rezerwowymi, a honor Polaków uratował Paweł Abbott.

Abbott strzelił bramkę dla Oldham Athletic w doliczonym czasie gry w pojedynku przeciwko Wycombe Wanderers. Polak trafił do siatki rywali z rzutu karnego, a mecz zakończył się remisem 2:2. Dla Abbotta był to dziesiąty gol w sezonie i pierwszy od miesiąca.

W The Championship na boisku nie pojawił się ani jeden Polak. Grzegorz Rasiak był rezerwowym w meczu Reading - Bristol City (2:0), a Radosław Majewski w Preston North End - Nottingham Forest (3:2).

League Two nie była szczęśliwa dla polskiego bramkarza. Artur Krysiak broniąc dostępu do bramki Burton United puścił w spotkaniu z Cheltenham Town aż sześć goli, a jego drużyna przegrała 5:6. Warto zaznaczyć, że polski golkiper puścił cztery gole między 84., a 90. minutą.

Dobrze tej soboty nie będzie również wspominał Wojciech Szczęsny. Wypożyczony z Arsenalu Londyn bramkarz puścił trzy gole w meczu Brendford - Milton Keynes Dons (3:3).