Legia lepsza od Jagiellonii (wynik)

Wojskowi odprawili z kwitkiem Jagiellonię Białystok i wyprzedzili w tabeli Ruch Chorzów. Stołeczna drużyna już do przerwy prowadziła 2:0, ale po zmianie stron goście napędzili im nieco strachu. W 67. minucie kontaktową bramkę zdobył Thiago Cionek, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego w poprzeczkę trafił Hermes!

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1 (2:0)

1:0 - Kiełbowicz 5'

2:0 - Grzelak 34'

2:1 - Cionek 67'

Legia Warszawa: Mucha - Rzeźniczak (68' Rybus), Choto, Astiz, Szala - Kiełbowicz, Jarzębowski, Iwański, Szałachowski (86' Radović) - Mięciel (74' Smoliński), Grzelak.

Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Norambuena, Skerla, Cionek, El Mehdi (74' Lewczuk) - Bruno, Hermes, Grzyb, Lato (82' Maycon) - Frankowski, (62' Grosicki), Jezierski.

Żółte kartki: Choto, Grzelak, Rzeźniczak (Legia) oraz Cionek, El Mehdi, Hermes (Jagiellonia).

Sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk).