Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Radomski oficjalnie w Cracovii

Arkadiusz Radomski będzie zawodnikiem Cracovii. Były piłkarz między innymi holenderskiego FC Heerenveen uzgodnił warunki kontraktu, a oficjalne podpisanie umowy nastąpi w połowie czerwca.

Damian Gapiński
Damian Gapiński

Pozyskanie Arkadiusza Radomskiego to pierwszy ruch pary Tomasz Rząsa - Rafał Ulatowski, odpowiedzialnych za transfery Cracovii. Rząsa zna Radomskiego jeszcze z czasów, gdy wspólnie występowali w FC Heerenveen. - Myślę, że to nie tylko dobry, ale bardzo dobry początek transferów! Arek jest świetnym piłkarzem, praktycznie całą swoją karierę piłkarską spędził w ligach zagranicznych - ocenił transfer Radomskiego dla Gazety Krakowskiej dyrektor Cracovii.

Prezes Cracovii Janusz Filipiak zapowiada wzmocnienia. Krakowski klub na pewno znajdzie zatem pieniądze na transfery. Rząsa wspólnie z Ulatowskim mogą szukać kolejnych wzmocnień zespołu. Prezes Cracovii zapowiadał inwestycje w młodych zawodników. Czy zatem podpisanie umowy z Radomskim (33 lata - przyp. redakcja) nie przeczy tym zapowiedziom? - Mamy koncepcję budowy zespołu, nie mogą w nim być sami młodzi piłkarze, doświadczenie jest więc bardzo cenne. Liczę na to, że właśnie Arek będzie tym, który to doświadczenie przekaże innym. Proszę zobaczyć kogo z pomocników mamy jeśli chodzi o środek pola. Suworow, Klich, Sacha, Łuczak - to same młode chłopaki, myślę, że Arek będzie mógł im wiele pokazać - wyjaśnił na łamach Gazety Krakowskiej Rząsa.

Oprócz wymienionych przez Rząsę zawodników, na liście życzeń Cracovii znajdują się między innymi piłkarze Ruchu Chorzów. O zainteresowaniu Maciejem Sadlokiem pisaliśmy już wcześniej. Teraz pojawił się również temat zatrudnienia Krzysztofa Pilarza, któremu kończy się umowa. Gdyby doszedł do porozumienia z krakowskim klubem, to z pewnością miejsca w bramce nie znaleźliby Marcin Cabaj i Łukasz Merda.

Więcej w Gazecie Krakowskiej.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Polska - The Times - Gazeta Krakowska
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×