Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

LE: Wyniki rewanżowych spotkań 1. rundy eliminacyjnej

W czwartek rozegrano rewanżowe spotkania 1. rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej. Polski rodzynek w tej fazie, Ruch Chorzów w rewanżu pokonał przed własną publicznością Szachtior Karaganda 1:0 po trafieniu Artura Sobiecha i awansował do kolejnej rundy.
Maciej Kmita
Maciej Kmita

W 2. rundzie na Niebieskich czeka maltański Valletta FC. Od tej fazy do rozgrywek włącza się również krakowska Wisła, która zmierzy się z FK Szawle. Pierwsze spotkania 2. rundy rozegrane zostaną 15 lipca, a rewanże tydzień później.

Polskim akcentem czwartkowych spotkań było trafienie Tomasza Gruszczyńskiego dla Dudelange F91 w meczu z FC Randers. Bramka ta dała Luksemburczykom jedynie honorowe zwycięstwo 2:1, bowiem pierwszy mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Duńczyków 6:1.

***

Wyniki rewanżowych spotkań 1. rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej:

Banants Erewań - Anorthosis Famagusta 0:1 (0:1)
0:1 - Laban 37'
Pierwszy mecz: 0:3, awans: Anorthosis Famagusta

Tauras Taurage - Llanelli FC 3:2 (2:2, 2:2)
1:0 - Irkha 17'
1:1 - Llewellyn 19'
2:1 - Irkha 31'
2:2 - Bowen 36'
3:2 - Regelskis 104'
Pierwszy mecz: 2:2, awans: Tauras Taurage

Metalurg Skopje - Qarabag Agdam 1:1 (0:0)
0:1 - Imamaliew 69'
1:1 - Krstew 78'
Pierwszy mecz: 1:4, awans: Qarabag Agdam

FK Mogren - UE Santa Coloma 2:0 (2:0)
1:0 - Culafić 18'
2:0 - Gluscević 20'
Pierwszy mecz: 3:0, awans: FK Mogren

Sliema Wanderers - HNK Šibenik 0:3 (0:0)
0:1 - Medvid 64'
0:2 - Jakolis 73'
0:3 - Bulat 89'
Pierwszy mecz: 0:0, awans: HNK Sibenik

Flora Tallin - Dynamo Tbilisi 0:0
Pierwszy mecz: 1:2, awans: Dynamo Tbilisi

Khazar Lankaran - Olimpia Balti 1:1 (0:1)
0:1 - Robens 14'
1:1 - Lalin 78'
Pierwszy mecz: 0:0, awans: Olimpia Balti

Bnei Yehuda Tel-Awiw - Ulisses Erewań 1:0 (1:0)
1:0 - Menashe 45+1'
Pierwszy mecz: 0:0, awans: Bnei Yehuda Tel-Awiw

Skonto Ryga - Portadown FC 0:1 (0:1)
0:1 - Lecky 29'
Pierwszy mecz: 1:1, awans: Portadown FC

Myllykosken Pallo-47 - JK Trans Narva 5:0 (0:0)
1:0 - Ricketts 62'
2:0 - Aijala 67'
3:0 - Aijala 75'
4:0 - Koljonen 77'
5:0 - Benevides 80'
Pierwszy mecz: 2:0, awans: Myllykosken Pallo-47

Dniepr Mogilew - KF Laci 7:1 (3:0)
1:0 - Byczenok 10
2:0 - Jurczenko (k.) 17'
3:0 - Zenkowicz 42'
4:0 - Jurczenko 56'
4:1 - Nimani 61'
5:1 - Byczenok 80'
6:1 - Jurczenko 81'
7:1 - Czernych 87'
Pierwszy mecz: 1:1, awans: Dniepr Mogilew

Dudelange F91 - FC Randers 2:1 (1:1)
0:1 - Lorentzen 17'
1:1 - Caillet 37'
2:1 - Gruszczyński 67'
Pierwszy mecz: 1:6, awans: FC Randers

Dacia Kiszyniów - Zeta Golubovci 0:0
Pierwszy mecz: 1:1, awans: Dacia Kiszyniów

Gyori ETO FC - FC Nitra 3:1 (1:1)
0:1 - Hodur 10'
1:1 - Aleksidze 22'
2:1 - Nicorec 60'
3:1 - Kink 90+2
<0b>Pierwszy mecz: 2:2, awans: Gyori ETO FC

Zalaegerszegi TE - KF Tirana 0:1 (0:0, 0:0)
0:1 - Karabeci 107'
Pierwszy mecz: 0:0, awans: KF Tirana

Gefle IF - NSI Runavík 2:1 (1:0)
1:0 - Bernhardsson 22'
2:0 - Berggen 63'
2:1 - Potemkin 90+4
Pierwszy mecz: 2:0, awans: Gefle IF

FC Lusitans - Rabotnicki Skopje 0:6 (0:3)
0:1 - Wandeir 25'
0:2 - Silva 33'
0:3 - Silva 33'
0:4 - Silva 54'
0:5 - Wandeir 68'
0:6 - Gligorow 71'
Pierwszy mecz: 0:5, awans: Rabotnicki Skopje

Port Talbot Town FC - TPS Turku 0:4 (0:2)
0:1 - Wusu 26'
0:2 - Kolehmainen 32'
0:3 - Riski 69'
0:4 - Riski 90+1'
Pierwszy mecz: 1:3, awans: TPS Turku

Zrinskij Mostar - Toboł Kostanaj 2:1 (1:0)
1:0 - Dzidić 10'
1:1 - Zumaskaliew 57'
2:1 - Pehar 72'
Pierwszy mecz: 2:1, awans: Zrinskij Mostar

Dundalk - CS Grevenmacher 2:1 (2:0)
1:0 - Fenn (k.) 5'
2:0 - Kuduzović 16'
2:1 - Mueller 90+1'
Pierwszy mecz: 3:3, awans: Dundalk

EB/Streymur - Kalmar 0:3 (0:1)
0:1 - Israelsson 9'
0:2 - Eriksson 46'
0:3 - Santos 50'
Pierwszy mecz: 0:1, awans: Kalmar

Siroki Brijeg - Olimpija Ljubljana 3:0 (0:0)
1:0 - Roskam 81'
2:0 - Weitze 83'
3:0 - Misić 90+3'
Pierwszy mecz: 2:0, awans: Siroki Brijeg

SC Faetano - FC Zestafoni 0:0
Pierwszy mecz: 0:5, awans: FC Zestafoni

Glentoran Belfast - KR Reykjavík 2:2 (1:1)
1:0 - Callacher 22'
1:1 - Finnbogason 45+1
1:2 - Black (s.) 54'
2:2 - Hamilron (k.) 56
Pierwszy mecz: 0:3, awans: KR Reykjavik

Ruch Chorzów - Szachtior Karaganda 1:0 (0:0)
1:0 - Sobiech 59'
Pierwszy mecz: 2:1, awans: Ruch Chorzów

Fylkir Reykjawik - Torpedo Żodino 1:3 (1:1)
1:0 - Faye (k.) 32'
1:1 - Ostruk 41'
1:2 - Krzywobok 86'
1:3 - Krzywobok 88'
Pierwszy mecz: 0:3, awans: Torpedo Żodino

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×