Kamil Gęśla odchodzi z Wisły Płock

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Gęśla zakończy swoją przygodę z Wisłą Płock. - Czekamy na to, abyśmy się dogadali. Myślę, że wszystko jest na najlepszej drodze, aby kontrakt został rozwiązany - mówił napastnik w sobotę w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Artur Długosz
Artur Długosz

Kamil Gęśla rundę wiosenną poprzedniego sezonu spędził w Stali Stalowa Wola. Do klubu z Podkarpacia był on jednak wypożyczony z Wisły Płock. Wszystko wskazuje na to, że umowa, którą napastnik związany był z klubem z Płocka zostanie rozwiązana. - Kontrakt jeszcze nie jest rozwiązany. Czekamy po prostu na to, abyśmy się dogadali. Myślę, że wszystko jest na najlepszej drodze, aby kontrakt został rozwiązany - mówił Gęśla jeszcze w sobotę.

- Spędziłem w Płocku 1,5 roku. Bardzo dużo się działo. Przez ten okres miałem około pięciu trenerów. U jednego grałem, u drugiego nie. Mogę powiedzieć, że jeżeli chodzi o moją karierę w Płocku to były to wahania formy. Jeże chodzi o całą drużynę to jestem zaskoczony, że spadli. Potencjalnie i finansowo powinni grać wysoko w czubie w pierwszej lidze - komentował dalej zawodnik.

Klub z Płocka spadł z I ligi. Było to spore zaskoczenie dla wszystkich. Obecnie jak na razie nie słychać o spektakularnych transferach do drużyny z Mazowsza. - Wydaje mi się, że ci piłkarze którzy są w Płocku na drugą ligę powinni wystarczyć. Potencjalnie zasługują na grę na zapleczu ekstraklasy i powinni tam grać - stwierdził Gęśla.

Gdzie teraz ewentualnie będzie występował napastnik? - Ewentualnie jeżeli będę podpisywał kontrakt to jedynie na pół roku. Na obecną chwilę priorytetem jest Stal Stalowa Wola. Trzeba się dogadać. Jeżeli wszystko będzie po myśli mojej i klubu to na pewno podpiszę kontrakt - zakończył piłkarz.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce!
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×