Naszym założeniem było mocniej zagrać w drugiej połowie - komentarze po meczu Odra Wodzisław - Górnik Polkowice

Odra Wodzisław po ostatnich niepowodzeniach przełamała się i pokonała Górników z Polkowic 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Andrzej Rybski. Piłkarze i kibice drużyny z górnego Śląska nie kryli radości po spotkaniu.

Daniel Grygierek

Dominik Nowak (trener Górnika Polkowice): Pozostał duży niedosyt. Do przerwy dominowaliśmy, stwarzaliśmy akcje, lecz zabrakło kropki nad "i". W całym meczu Odra stworzyła dwie, trzy akcje, a wykorzystała jedną i wygrała. Możemy jej tylko pogratulować.

Jarosław Skrobacz (trener Odry Wodzisław): Dziś to goście byli zespołem lepszym. Naszym założeniem było zagrać mocniej w drugiej połowie i udało nam się to. Dużo osób debiutowało na boisku i myślę, że wypadli dobrze. Podziękowania należą się także trenerowi Ojrzyńskiemu, z którym konsultowałem się przed meczem.