Anglia: Bramka Radosława Majewskiego

Drugą bramkę w obecnym sezonie The Championship strzelił Radosław Majewski. Pełne 90 minut zagrał również kandydat do gry u Franciszka Smudy - Tomasz Cywka, a jego drużyna Derby County wygrała z Ipswich Town 2:0.

Bartosz Zimkowski

Majewski trafił w spotkaniu 16. kolejki The Championship w pojedynku z Coventry City. W 41. minucie doprowadził do remisu 1:1. Później Reds zdobyli kolejną bramkę i wygrali 2:1. 23-letni pomocnik na boisku przebywał do 87. minuty, kiedy to został zmieniony przez Dale Adebolę.

Dla Derby County całe spotkanie zagrał Tomasz Cywka. Polak może być zadowolony, ponieważ jego drużyna pokonała na wyjeździe Ipswich Town 2:0. Nadal zajmuje czwarte miejsce, które uprawnia do gry w barażach o Premier League.

We wtorek rozegrano jeszcze Johnstone's Paint Trophy. W barwach Exter City szansę występu dostał Artur Krysiak. Jego zespół pokonał Plymouth Argyle 2:1, a Polak puścił jedną bramkę. Pełne 90 minut zaliczył również Paweł Abbott w pojedynku Southend United. Charlton Athletic wygrał 1:0.