Byliśmy świadkami przedziwnego spotkania - komentarze po meczu KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów

<I>- Nie było to łatwe spotkanie. Stracona bramka podcięła nam skrzydła. Można powiedzieć, iż "ustawiła" mecz </i>- mówił po meczu Zagłębia Lubin z GKS-em Bełchatów (1:1) Marek Bajor. Trener Brunatnych dodawał: <I>- W ostatnich momentach pojedynku przeżywaliśmy ciężkie chwile. Wyjeżdżamy z punktem i uważam, że jest cenny.</i>

Maciej Bartoszek (PGE GKS Bełchatów): Byliśmy świadkami przedziwnego spotkania. W pierwszej połowie, przewagę jaką uzyskaliśmy, powinna sprawić, że nasza zdobycz bramkowa powinna być większa. Z pierwszej połowy mogę być zadowolony. Jeśli chodzi o drugą część meczu... Dobrze zaczęliśmy, kontrolowaliśmy grę. Wiedzieliśmy, że jeśli Zagłębie chciało zdobyć punkt, to będzie musiało się otworzyć. Gra rywali nas uśpiła, straciliśmy bramkę. W ostatnich momentach pojedynku przeżywaliśmy ciężkie chwile. Wyjeżdżamy z punktem i uważam, że jest cenny.

Marek Bajor (KGHM Zagłębie Lubin): Nie było to łatwe spotkanie. Stracona bramka podcięła nam skrzydła. Można powiedzieć, iż "ustawiła" mecz. Później w drugiej połowie biliśmy głową w mur. Próbowaliśmy rozedrzeć szyki obronne rywali. Niewiele nam wychodziło. Walczyliśmy do końca na tyle na ile było nas stać. Zasłużyliśmy na tę bramkę i mieliśmy sytuacje, które powinny zakończyć się kolejną bramką.