Grad goli w meczach Realu i Interu (wideo)

W Madrycie Królewscy pokonali Real Sociedad 4:1. Dwa trafienia na swoim koncie zapisał Cristiano Ronaldo. Jeszcze ciekawiej było w Mediolanie, gdzie na San Siro Inter pokonał AS Romę 5:3.

Artur Długosz

Piłkarze Realu Madryt tym razem nie zawiedli swoich fanów i pewnie rozprawili się z Realem Sociedad. Bramkową niemoc przerwał Critiano Ronaldo i zrównał się z Leo Messim w klasyfikacji strzelców. Gola w meczu ligowym zdobył także Emmanuel Adebayor. Królewscy są jedyną drużyną w lidze hiszpańskiej, która w tym sezonie nie zaznała goryczy porażki na własnym stadionie, a nawet na Santiago Bernabeu nie straciła punktu.

Real Madryt - Real Sociedad 4:1 (3:0)
1:0 - Kaka 8'
2:0 - Ronaldo 21'
3:0 - Ronaldo 42'
3:1 - Arbeloa (sam.) 72'
4:1 - Adebayor 89'

Kibice, którzy w niedzielę zgromadzili się San Siro by obejrzeć mecz Interu Mediolan z AS Romą nie mogli narzekać na brak emocji. Fani obejrzeli aż osiem goli - z czego pięć padło w drugiej połowie.

Inter Mediolan - AS Roma 5:3 (2:1)
1:0 - Sneijder 3'
1:1 - Simplicio 13'
2:1 - Eto'o 35'
3:1 - Eto'o (k.) 62'
4:1 - Motta 71'
4:2 - Vucinić 75'
4:3 - Loria 81'