Polska - Norwegia: Oceny SportoweFakty.pl

Robert Lewandowski został najwyżej oceniony przez portal SportoweFakty.pl za występ w towarzyskim meczu reprezentacji Polski z Norwegią. Biało-czerwoni wygrali w Portugalii 1:0 po trafieniu "Lewego".

W tym artykule dowiesz się o:

Oceny biało-czerwonych wg SportoweFakty.pl (skala 1 do 10):

Wojciech Szczęsny - 7,0 - Popełnił błąd w pierwszej połowie, a poza tym dobry występ bramkarza Arsenalu Londyn.

Łukasz Piszczek - 6,0 - Niestety nie potwierdził w środowy wieczór swojej dobrej gry w Bundeslidze.

Arkadiusz Głowacki - 6,0 - Kilka razy dał się oszukać Carewowi, ale ogólnie to poprawny występ.

Kamil Glik - 5,0 - Słabo. Często ogrywany i spóźniony.

Dariusz Dudka - 5,0 - Żadnej pożytku nie było z niego w akcjach ofensywnych i wiele strat oraz podań do tyłu.

Jakub Błaszczykowski - 5,0 - Zagrał w środku boiska i to nie był ten Błaszczykowski. W słabej formie jest pomocnik Borussii Dortmund.

Rafał Murawski - 6,0 - Nie królował w drugiej linii, ale też nie zagrał źle.

Adam Matuszczyk - 6,5 - Miał dużo odbiorów. W ofensywie jednak słabo.

Ludovik Obraniak - 5,5 - Niewiele dał drużynie. Dość dobrze wykonywał stałe fragmenty gry, które jednak nie przyniosły żadnego strzału na bramkę.

Ireneusz Jeleń - 5,0 - Niewidoczny, bezużyteczny - widać, że dopiero co wyleczył kontuzję.

Robert Lewandowski - 7,5 - Najlepszy w polskiej ekipie. Kapitalna bramka oraz pomoc w defensywie.

Rezerwowi:

Roger Guerreiro - 5,5 - Tylko 11 minut, ale pokazał, że mu zależy na grze w kadrze.

Kamil Grosicki - 5,5 - Nie dostał żadnego dobrego podania, chociaż miał dużą ochotę do gry.

Grzegorz Krychowiak - bez noty. Grał zbyt krótko.

Janusz Gol - bez noty. Grał zbyt krótko.