Wyszliśmy zdeterminowani - komentarze trenerów po meczu GKS Bełchatów - Legia Warszawa

GKS Bełchatów ograł 2:0 Legię Warszawa na własnym stadionie po dobrej grze. Na konferencji pomeczowej trenerzy obu drużyn byli w zupełnie różnych nastrojach, ale obaj narzekali na słaby stan murawy.

Michał Nawrot

Maciej Bartoszek (trener GKS Bełchatów): Był to ważny mecz dla układu w tabeli. Rzut karny był trudną do oceny sytuacją, ale śmiem twierdzić, że łatwo tego zwycięstwa byśmy nie oddali. Gdyby Legia objęła prowadzenie to i tak gralibyśmy o zwycięstwo. W pierwszej połowie przeprowadziliśmy piękną akcję, po której zdobyliśmy gola. W drugiej połowie goście zepchnęli nas do defensywy a my próbowaliśmy kontratakować. W ostatniej minucie meczu Maciej Małkowski zrobił nam miły prezent.

Maciej Skorża (trener Legii Warszawa): Gratuluję Maciejowi Bartoszkowi zwycięstwa. Mecz ułożył się dla nas źle, bo to my liczyliśmy na zdobycie bramki jako pierwsi. Stan boiska pozwalał nam dzisiaj tylko na granie długimi podaniami. Sztuką było dzisiaj wymienienie kilku podań po ziemi, z czym obie drużyny miały problemy. Dla nas była to druga porażka z rzędu i martwi mnie to, że nie potrafimy rozegrać dwóch równych meczów.