Premier League: Co za pościg Man Utd! 4 gole w 25 minut! (wideo)

Manchester United przegrywał w pierwszym meczu 31. kolejki Premier League z West Ham United 0:2, ale ostatecznie wygrał 4:2! W 25 minut Czerwone Diabły strzeliły cztery gole, a słupków MU strzegł Tomasz Kuszczak.

Niespodziewanie Tomasz Kuszczak wskoczył do składu wicemistrzów Anglii. Jednak do przerwy nie miał dobrego humoru. Niespodziewanie goście przegrywali 0:2. Najpierw ręką we własnym polu karnym zagrał Patrice Evra, a następnie faulował Nemanja Vidić. Obie "jedenastki" zostały wykorzystane przez Marka Noble'a. Kuszczak nie dał rady zatrzymać tych strzałów.

W przerwie Sir Alex Ferguson zmienił Evrę i wpuścił napastnika - Javiera Hernanedza. W końcu pojawił się także trzeci snajper - Dimitar Berbatov. 60 sekund później zaczęło się wielkie strzelanie Manchesteru United. Trzy gole zdobył Wayne Rooney, a ostatnią dołożył Hernandez. MU wygrało 4:2 i zbliżyło się do mistrzostwa Anglii. Kuszczak nie miał dużo pracy i był to jego trzeci mecz w Premier League w bieżącym sezonie.

West Ham United - Manchester United 2:4 (2:0)

1:0 - Noble (k.) 11'

2:0 - Noble (k.) 25'

2:1 - Rooney 65'

2:2 - Rooney 73'

2:3 - Rooney (k.) 79'

2:4 - Hernandez 84'