Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów 1:0 w meczu sparingowym

Piłkarze Ruchu Chorzów pokonali w sparingowym meczu PGE GKS Bełchatów 1:0. Zwycięskiego gola zdobył w 87. minucie w zamieszaniu podbramowym Toni Golem. Była to pierwsza od czterech spotkań wygrana Niebieskich (w tym okresie chorzowianie doznali trzech porażek i raz zremisowali).

Michał Piegza

Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
1:0 - Golem 87'

Ruch Chorzów: (I połowa): Pilarz - Grzyb, Adamski, Baran, Jakubowski - Zając, Scherfchen, Pulkowski, Nowacki - Ćwielong (31' Sobiech), Fabusz. (II połowa): Mioduszewski - Nykiel (86' Sobiech), Grodzicki, Golem, Brzyski - Feruga, Straka, Sadlok, Balaz - Janoszka, Sobczak.

PGE GKS Bełchatów: Kozik - Hererra, Pietrasiak, Magdoń, Popek - Sanchez, Rachwał, Poźniak, Jarzębowski, Ujek - Costly. Od 66’: Misztal - Stolarczyk (80' Magdoń), Marciniak, Cecot, Klepczarek - Wróbel, Gol, Michalak, Janus, Chwalibogowski - Dziedzic.