Anglia: Słabe noty Szczęsnego

Polski bramkarz Arsenalu Londyn Wojciech Szczęsny nie otrzymał dobrych not za poniedziałkowy występ przeciwko Fulham Londyn w meczu 20. kolejki Premier League.

Bartosz Zimkowski

Dziennikarze brytyjskiej stacji telewizyjnej Sky Sports przyznali mu "szóstkę" w dziesięciopunktowej skali. Czterech graczy Kanonierów zostało ocenionych niżej, a dwóch wyżej - Aaron Ramsey oraz Laurent Koscielny.

Natomiast redaktorzy popularnego portalu goal.com ocenili występ Wojciecha Szczęsnego na "5,5" (skala od 1 do 10). W komentarzu napisano, że pozostawał silny do 85. minuty. Tylko Gervinho otrzymał niższą notę. Z kolei Johan Djourou i Theo Walcott zebrali takie same recenzje.

Fulham wygrało z Arsenalem 2:1, zapewniając sobie zwycięstwo w ostatnich minutach meczu.