Remis Widzewa w sparingu z mistrzem Tunezji

Wynikiem 1:1 zakończyło się sparingowe spotkanie łódzkiego Widzewa z aktualnym mistrzem Tunezji oraz triumfatorem afrykańskiej Ligi Mistrzów - Espérance Sportive de Tunis. Bramkę dla czerwono-biało-czerwonych zdobył Ugochukwu Ukah.

W tym artykule dowiesz się o:

W czwartkowym sparingu zagrali dwaj testowani zawodnicy - Alli Abdullahi oraz
Luka Rotković. Na boisku pojawił się także 18-letni Veljko Batrović, który jest już zawodnikiem Widzewa, ale nie został oficjalnie zaprezentowany przez klub.

Tunezyjczycy objęli prowadzenie w 25. minucie meczu, a autorem gola został Iheb Msakni. Łodzianie odpowiedzieli już 4 minuty później - dośrodkowanie z lewej strony Marcina Kaczmarka wykończył strzałem głową reprezentant Nigerii, [tag=8413]Ugochukwu Ukah.

[/tag]Było to pierwsze spotkanie podopiecznych trenera Radosław Mroczkowskiego podczas zgrupowania w Tunezji.

Espérance Sportive de Tunis - Widzew Łódź 1:1 (1:1)
1:0 - Msakni 25',
1:1 - Ukah 29'

Skład Widzewa: Mielcarz (46' Pytkowski) - Ben Radhia (46' Bartkowski), Ukah (60' Duda), Bieniuk (60' Mroziński), Dudu (60' Patryk Stępiński) - Ostrowski (60' Serwaciński), Pinheiro (60' Batrović), Panka (60' Abdullahi), Kaczmarek (60' Rybicki) - Okachi (60' Rotković), Oziębała (60, Mariusz Stępiński).