WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Joanna Mucha przeprasza i obiecuje

- Tak, posypuję głowę popiołem, rzeczywiście w ostatnich tygodniach popełniłam kilka błędów komunikacyjnych - mówi w rozmowie ze sport.pl [tag=27878]Joanna Mucha[/tag], minister sportu, która, za każdym razem, gdy w podlegającej jej dziedzinie działo się coś niepokojącego, znikała i nie zabierała głosu.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

- Skąd to się wzięło? Z prostej przyczyny - braku czasu. Jeden dzień w tygodniu wypada na wizytę w mieście gospodarza Euro, jeden na Radę Ministrów, jeden na strukturalne zmiany związane z przygotowaniem do Euro. Pozostają dwa dni w tygodniu oraz wieczory i noce. Zwłaszcza ostatnio długo siedzę nad papierami. Fizycznie nie dałam rady odpowiednio zadbać o komunikację. Błąd, który teraz muszę odpracować - zapewnia.

Kibiców bulwersuje, że władze Narodowego Centrum Sportu przyznają sobie premie, mimo że na Stadionie Narodowym  nie odbyła się jeszcze żadna duża impreza, a co chwile na jaw wychodzą kolejne problemy związane z obiektem. - Samą budowę rozliczę, sprawdzę dokładnie, czy nie popełniono błędów. Takie rozliczanie już się toczy. Natomiast nie jestem w stanie - w przypadku błędów - cofnąć premii członkom zarządu NCS. Tak został skonstruowany kontrakt menedżerski. Jeśli natomiast stwierdzę rażące błędy - być może podziękuję za współpracę - wyjaśnia minister.

Źródło: sport.pl

Wygraj piłkę z podpisami zawodników Realu Madryt!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
sport.pl

Komentarze (8):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • paranienormalna 0
  nie mam innej kandydatury i wcale nie twierdzę, że aktualnie takowa kandydatka w ogóle istnieje. sens mojego komentarza sprowadza się do tego, że płeć nie dyskwalifikuje, bo kobieta może równie dobrze czuć sport, wierz mi:) dla wielu dziewczyn i kobiet to tak samo ważna dziedzina życia jak u chłopców i mężczyzn. serio, serio! a, pół żartem, pół serio, akurat szeroko rozumiane "czucie" jest u kobiet nader rozwinięte ;>
  Senti Oczywiście, że tak ale musi być kompetentna. Nie chce wyjść na szowinistę. Po prostu uważam, że faceci lepiej czują sport i jest to dla nich łatwiejsze. Masz jakąś inną kandydaturę kobiecą zamiast Muchy? Mi tak na szybko nikt nie przychodzi do głowy.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Senti 0
  Oczywiście, że tak ale musi być kompetentna. Nie chce wyjść na szowinistę. Po prostu uważam, że faceci lepiej czują sport i jest to dla nich łatwiejsze. Masz jakąś inną kandydaturę kobiecą zamiast Muchy? Mi tak na szybko nikt nie przychodzi do głowy.
  paranienormalna no chyba kpisz! oczywiście, że kobieta znająca się na rzeczy mogłaby z powodzeniem piastować ten urząd. potrzebna jest jednak odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. niestety Mucha pasuje tutaj jak pięść do nosa. a przepraszam, raczej jak pięść do BUŹKI.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • paranienormalna 0
  no chyba kpisz! oczywiście, że kobieta znająca się na rzeczy mogłaby z powodzeniem piastować ten urząd. potrzebna jest jednak odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. niestety Mucha pasuje tutaj jak pięść do nosa. a przepraszam, raczej jak pięść do BUŹKI.
  Senti Zawsze jak kobieta jest ministrem sportu to wychodzą takie cyrki. Pamiętacie jak za rządów PIS-u była ministrem Pani Jakubiak? Na tym stanowisku potrzeba człowieka z charyzmą, autorytetem i wielką wiedzą. Niestety nie wystarczy pani Joanno tylko dobrze zarządzać, bo sport to nie tylko biznes ale wielka rywalizacja, w duchu fair-play. To kto w końcu wybrał te drużyny?
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×