Sergio Ramos niczym Pepe, zobacz bramki z meczu Real Madryt - Levante (wideo)

Były kontrowersje w spotkaniu FC Barcelony, nie zabrakło ich również w niedzielnym meczu Realu Madryt. Sędzia niesłusznie nie uznał bramki strzelonej przez Karima Benzemę, ale powinien również w pierwszej połowie wyrzucić z boiska Sergio Ramosa.

Igor Kubiak
Igor Kubiak

W 7. minucie, kiedy Levante prowadziło już 1:0, piłkarze lidera Primera Division powinni szybko odpowiedzieć. Na przeszkodzie stanął im jednak sędzia, który niesłusznie odgwizdał spalonego przy bramce Karima Benzemy. Cristiano Ronaldo zagrał w pole karne, Gonzalo Higuain nie dotknął piłki, tylko odciął od podania Gustavo Cabrala, a formalności dopełnił Francuz.

W pierwszej połowie zanim wyleciał Vicente Iborra, "czerwo" mógł spokojnie obejrzeć Sergio Ramos, który kopnął Asiera del Horno. Ostatecznie sędzia pokazał Hiszpanowi tylko żółtą kartkę. Cała sytuacja tutaj:

Hiszpańscy komentatorzy są za to zgodni, że Blancos należał się rzut karny i w konsekwencji drugie "żółtko" dla Iborry w samej końcówce pierwszej połowy.

Real Madryt - Levante UD 4:2 (1:1)
0:1 - Cabral 5'
1:1 - Cristiano Ronaldo (k.) 45'
2:1 - Cristiano Ronaldo 50'
3:1 - Cristiano Ronaldo 57'
3:2 - Kone 63'
4:2 - Benzema 66'