ŁKS Łódź - Kmita Zabierzów 0:1 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym Gutowie Małym, ŁKS Łódź przegrał z Kmitą Zabierzów 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę dla drużyny Roberta Moskala zdobył Maciej Bębenek, który trafił do siatki w 22. minucie.

Szymon Mierzyński

ŁKS Łódź - Kmita Zabierzów 0:1 (0:1)
0:1 - Bębenek 22'

ŁKS Łódź: I połowa: Wyparło - Łakomy, Cerić, Wellington, Woźniczka - Paulinho, Andreson, Jovino, Szczot - Arifović, Lobo; II połowa: Wyparło - Sikora, Udarević, Przybyszewski, Mysona - Raus, Leszczyński, Madej, Kujawa - Klatt, Cieśliński.

Kmita Zabierzów: Różalski (65' Wróbel) - Borovicanin (65' Ali), Cios (65' Kozubowski), Paknys, Dettlaff (65' Szałek), Powroźnik (65' Mladenovic), Romuzga (65' Płoszczuk), Gawęcki (65' Christov), Bębenek (65' Ankowski), Cebula (65' Kurowski), Bagnicki (65' Fabianowski).