Anglia: Rewelacyjny Majewski! Trzy gole Polaka!

Radosław Majewski popisał się niesamowitą skutecznością w sobotnim meczu 41. kolejki The Championship. Pomocnik Nottingham Forest zdobył trzy bramki w pojedynku z Crystal Palace!

Bartosz Zimkowski

Polski zawodnik pojawił się w podstawowym składzie Nottingham Forest i niewiele wskazywało na to, że popisze się hat-trickiem. Dotychczas rozegrał w barwach Reds 94 mecze i strzelił w nich dziewięć goli.

Po pierwszej połowie na Selhurst Park bramek nie było. W 53. minucie Guy Moussi zagrał do Radosława Majewskiego, który otworzył wynik spotkania. 18 minut przed końcem reprezentant Polski po raz drugi trafił do siatki rywali. Pod koniec pojedynku ustrzelił hat-tricka, a Nottingham Forest ostatecznie wygrało z Crystal Palace 3:0.

To pierwszy taki wyczyn Majewskiego w Anglii.