Anglia: Majewski i Cywka na boisku

Radosław Majewski oraz Tomasz Cywka pojawili się we wtorek na angielskich boiskach. Ich drużyny w Pucharze Ligi przegrały i odpadły z dalszej rywalizacji.

Bartosz Zimkowski

Tradycyjnie w podstawowym składzie Barnsley zagrał Tomasz Cywka. Na wyjeździe jego drużyna mierzyła się ze Swansea City, czyli zespołem występującym w Premier League.  Łabędzie wygrały już dwa mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej. Barnsley nie dało rady swoim rywalom i przegrało 1:3. Cywka rozegrał całe spotkanie w linii pomocy.

Po kilku meczach przerwy na murawie zameldował się Radosław Majewski. Nottingham Forest na własnym terenie rywalizowało z Wigan Athletic. Polak zasiadł na ławce rezerwowych i został wprowadzony w 66. minucie, gdy Reds przegrywali już 1:3. Ostatecznie ulegli Wigan 1:4.