WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

PZPN sprzedaje bilety na mecze reprezentacji

PZPN sprzedaje już bilety na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2014. We wrześniu biało-czerwoni zagrają we Wrocławiu, a w październiku w Warszawie.
 Redakcja
Redakcja

El. MŚ: Polska - Mołdawia / 11.09.2012 r., godz. 20:45
Stadion Miejski we Wrocławiu

Ceny biletów: 40, 80 i 120 PLN

Od 6 sierpnia do 2 września 2012 r. prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na mecz Polska - Mołdawia dla członków Klubu Kibica. Bilety będzie można nabyć wyłącznie za pośrednictwem klubkibicarp.pl.

Przy zakupie niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL osób, dla których bilet będzie przeznaczony. Jedno zamówienie może obejmować maksymalnie pięć biletów, a wszystkie osoby muszą być członkami Klubu Kibica.

Sprzedaż otwarta, dla osób, które nie są członkami Klubu Kibica, rozpocznie się 3 września i potrwa do 9 września 2012 r. Bilety będzie można kupić kupbilet.pl. Przy zakupie niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL osób, dla których bilet będzie przeznaczony. W obu wypadkach nie przewiduje się możliwości zmiany danych osobowych na biletach.

Przy zakupie biletów przewidziano następujące zniżki:

 • Rodzice lub opiekunowie z dziećmi - cena biletu na sektor rodzinny dla dzieci do 12 lat pod opieką rodziców: 1,00 zł. Możliwe konfiguracje: 1 rodzic + 1 dziecko, 1 rodzic + 2 dzieci, 2 rodziców + 1 dziecko, 2 rodziców + 2 dzieci. Cena biletu dla osoby dorosłej - 60 zł.
 • Osoby powyżej 60 roku życia - bilety we wszystkich kategoriach cenowych z 50 proc. zniżką.
 • Kobiety - bilety we wszystkich kategoriach cenowych z 25 proc. zniżką.

Zniżek nie można łączyć.

Wraz z biletem będzie można nabyć przepustkę samochodową na parking wielopoziomowy znajdujący się na terenie stadionu (liczba miejsc ograniczona). Cena przepustki wynosi 40 złotych. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach przygotowano pakiet w cenie 61,00 zł, obejmujący bilet dla osoby niepełnosprawnej, bilet dla osoby towarzyszącej oraz przepustkę na parking. Pakiet ten można będzie kupić na klubkibicarp.pl. Mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli nabyć pakiet również poprzez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

El. MŚ: Polska - Anglia, 16.10.2012 r., godz. 21:00
Stadion Narodowy w Warszawie

Ceny biletów: 90, 150 i 190 PLN

PZPN informuje, że:

 • Nie prowadzi sprzedaży biletów grupowych
 • Szczegółowa informacja na temat zasad dystrybucji biletów ukaże się na stronie pzpn.pl nie wcześniej niż w połowie września

Przy zakupie biletów przewidziano następujące zniżki:
 • Rodzice lub opiekunowie z dziećmi - cena biletu na sektor rodzinny dla dzieci do 12 lat pod opieką rodziców: 1,00 zł. Możliwe konfiguracje: 1 rodzic + 1 dziecko, 1 rodzic + 2 dzieci, 2 rodziców + 1 dziecko, 2 rodziców + 2 dzieci. Cena biletu dla osoby dorosłej - 120 zł.
 • Osoby powyżej 60 roku życia - bilety we wszystkich kategoriach cenowych z 50 proc. zniżką.
 • Kobiety - bilety we wszystkich kategoriach cenowych z 25 proc. zniżką.

Polski Związek Piłki Nożnej wraz z firmą SPORTFIVE przygotował również możliwość zakupu ekskluzywnych pakietów VIPKlienci, którzy zdecydują się zaprosić na mecze reprezentacji Polski swoich pracowników lub partnerów biznesowych, będą mieli do wyboru strefy VIP, w tym loże firmowe oraz dwa rodzaje miejsc biznesowych z cateringiem.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
PZPN

Komentarze (22):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • maziniopl 0
  A co ma Polak do ich gospodarki i rządzenia ? możesz mi odpowiedzieć na to pytanie?
  joker w Grecji to najlepiej nic nie płacić i żyć, a później i tak kraje unii europejskiej hojnie obdarzą ich pomocą...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • joker 0
  człowieku to było 15 lat temu, szlugi wtedy kosztowały po 4 złote. ja mówię o tym co było z 6-8 lat temu, ceny biletów pozostają na tym samym poziomie, choć ich komfort znacznie się poprawił.
  Remle W 1997 roku bilet na mecz Polska - Włochy na Stadionie Śląskim kosztował 30 złotych, ale nie trzeba było nic więcej płacić. teraz widać PZPN wymyślił myk jak np. gazownia, która niby cen gazu tak bardzo i szybko nie podnosi, ale walą taki abonament że głowa boli. No i bez mrugnięcia okiem go podnoszą
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • joker 1
  w Grecji to najlepiej nic nie płacić i żyć, a później i tak kraje unii europejskiej hojnie obdarzą ich pomocą...
  maziniopl Tu chodzi o fakt że w Grecji związek piłki nożnej oferuje obywatelom to co im się należy w minimalnych cenach , tym samym ich zachęca na odwiedzanie stadionów za czym idzie frekwencja chociażby na meczach ligowych czego nie można powiedzieć o naszej lidze gdzie stadiony świecą pustkami tu jest różnica , A nasz PZPN nie patrzy się na kibiców tylko na swoją kieszeń i nie okłamujmy się . Lepiej towar sprzedać taniej a mieć frekwencję na meczach chociażby ligowych , niż dać wygórowaną cenę i martwić się jak zapłacę zawodnikom za kontrakty , taka polityka naszych związków
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×