Anglia: Gol Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz zdobył bramkę w sobotnich meczach w lidze angielskiej. W barwach Blackburn Rovers nawet na ławce rezerwowych nie pojawił się Grzegorz Sandomierski.

Bartosz Zimkowski

THE CHAMPIONSHIP:

Tomasz Kuszczak (Brighton and Hove) - Po raz kolejny polski bramkarz pojawił się w wyjściowym składzie Brighton. Jego drużyna na wyjeździe rywalizowała z Burnley. Brighton wygrało ostatecznie 3:1, a Kuszczak otrzymał żółtą kartkę w 85. minucie za grę na czas.

Tomasz Cywka (Barnsley) - 90 minut w spotkaniu z Bristol City. Jego drużyna wygrała 1:0, a znaczną część drugiej połowy grała w osłabieniu.

Radosław Majewski (Nottingham Forest) - rezerwowy w spotkaniu z Charltonem Athletic. Reds wygrali 2:1.

Grzegorz Sandomierski (Blackburn Rovers) - poza kadrą w zremisowanym 3:3 spotkaniu z Leeds United.

LEAGUE ONE:

Bartosz Białkowski (Notts County) - 90 minut i czyste konto w pojedynku z Bury.

LEAGUE TWO:

Artur Krysiak (Exeter City) - zachował czyste konto w pojedynku przeciwko swojemu byłemu klubowi - Burton United. Exeter wygrało 3:0.

BLUE SQ PREMIER:

Adrian Cieślewicz (Wrexham) - 76 minut i bramka w meczu z Newport. To pierwszy gol w tym sezonie 21-letniego Polaka.