Kolejarz Stróże odprawił z kwitkiem Zawiszę Bydgoszcz (wynik)

Goście objęli prowadzenie po pięknym golu Gevorgyana, ale nie utrzymali korzystnego wyniku nawet do przerwy. W II połowie Kolejarz zdobył zwycięską bramkę.

Kolejarz Stróże - Zawisza Bydgoszcz 2:1 (1:1) 0:1 - Gevorgyan 28' 1:1 - Niane (k.) 44' 2:1 - Gajtkowski 47'

Kolejarz: Forenc - Walęciak, Markowski, Szufryn, Pietrzak (46' Stefanik) - Nitkiewicz, Niane, Bocian (66' Arłukowicz), Giesa, Wolański - Gajtkowski (77' Pieczara).

Zawisza: Kaczmarek - Stefańczyk, Skrzyński, Kopacz, Jankowski - Gevorgyan, Hermes, Zawistowski, Błąd (55' Masłowski) - Chałas (63' Leśniewski), Abbott (75' Ostalczyk).

Żółte kartki: Abbott, Jankowski, Skrzyński (Zawisza).

Sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).