Anglia: Asysta Radosława Majewskiego

Radosław Majewski zaliczył asystę w sobotnim meczu Nottingham Forest. Na boisku pojawiło się w lidze angielskiej w sumie pięciu Polaków.

Bartosz Zimkowski

PREMIER LEAGUE

Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji w wygranym meczu z Queens Park Rangers (1:0).

THE CHAMPIONSHIP

Radosław Majewski (Nottingham Forest) - polski pomocnik dostał szansę gry od pierwszej minuty w wyjazdowym spotkaniu z Barnsley. Reds wygrali aż 4:1, a przy jednym z goli asystę zaliczył Majewski. Został zmieniony w 69. minucie. Jego zastępca Jermaine Jenas zdobył gola.

Tomasz Cywka (Barnsley) - w tym samym meczu w podstawowym składzie wystąpił Cywka. Został zmieniony w 51. minucie.

Tomasz Kuszczak (Brighton and Hove) - tradycyjnie od pierwszej do ostatniej minuty w remisowym meczu z Blackpool (1:1).

Grzegorz Sandomierski (Blackburn Rovers) - poza kadrą meczową w wygranym 1:0 spotkaniu z Watford.

Sławomir Peszko (Wolverhampton Wanderers) - z powodu kontuzji poza kadrą meczową.

LEAGUE ONE

Bartosz Białkowski (Notts County) - 90 minut i dwie puszczone bramki i porażka jego drużyny z Doncaster Rovers.

LEAGUE TWO

Artur Krysiak (Exeter City) - 90 minut i trzy puszczone gole w wyjazdowym meczu z  Cheltenham.