Anglia: Sporo kontuzji biało-czerwonych

Polacy grający w The Championship nie mają najlepszej passy. Kilku z nich leczy kontuzje i nie może grać. Tak było w sobotnie popołudnie.

Bartosz Zimkowski

PREMIER LEAGUE

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn) - na ławce rezerwowych w zremisowanym spotkaniu z Fulham (3:3).

Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - poza kadrą z powodu kontuzji.

Artur Boruc (Southampton) - poza kadrą w meczu ze Swansea City.

THE CHAMPIONSHIP

Tomasz Cywka (Barnsley FC) - 68 minut w przegranym 0:1 spotkaniu z Huddersfield Town.

Tomasz Kuszczak (Brighton and Hove) - 90 minut i trzy puszczone gole w remisowym spotkaniu z Wolverhampton Wanderers.

Radosław Majewski (Nottingham Forest) - poza kadrą z powodu kontuzji w remisowym 2:2 meczu z Leicester City.

Sławomir Peszko (Wolverhampton Wanderers) - poza kadrą z powodu kontuzji w remisowym spotkaniu z Brighton (3:3).

Grzegorz Sandomierski (Blackburn Rovers) - poza kadrą meczową w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Birmingham City.

LEAGUE ONE

Bartosz Białkowski (Notts County) - 90 minut i puszczony gol w zremisowanym spotkaniu z Crawley Town.

LEAGUE TWO

Artur Krysiak (Exeter City) - 90 minut i dwa wpuszczone gole w Fleetwood Town (2:2).