Bez pieniędzy też można / Wyniki sobotnich spotkań 7.kolejki II ligi gr.zachodniej

Piłkarze Unii Janikowo zachowali fotel lidera. Podopieczni Zbigniewa Kieżuna zwycięstwo nad silną Kotwicą Kołobrzeg zawdzięczają głównie świetnej dyspozycji Łukasza Kalinowskiego. Niespodziankę zanotowaliśmy w Szczecinie, gdzie miejscowa Pogoń uległa Miedzi Legnica 1:2.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapewne nie tak swój wyjazd na mecz do Częstochowy wyobrażali sobie piłkarze Zawiszy. Bydgoszczanie umotywowani ostatnią wygraną nad Jarotą nie sądzili, że pod Jasną Górą przyjdzie im stoczyć kolejny ciężki bój o ligowe punkty. Gospodarze wzmocnieni powracającym z wypożyczenia Rogalskim i pozyskanym z Kolejarza Stróże Krzysztofem Pyskatym, pokonali przyjezdnych 2:1. Losy sobotniego pojedynku rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, a bramki dla gospodarzy strzelali Gliński i Foszmańczyk. Gracze Piotra Tworka mogli liczyć tylko na doświadczonego Piotra Bajerę.

Niespodzianka w Szczecinie. Faworyzowana Pogoń musiała uznać wyższość biedniej jak mysz kościelna Miedzi. Na boisku różnicy finansowej nie było widać, bowiem piłkarze z południa Polski zagrali bardzo ambitnie. Goście co prawda już w szesnastej minucie objęli prowadzenie po płaskim strzale Kociszewskiego, ale już chwilę później wyrównał Kowal. W dalszej części spotkania Portowcy grali dość chaotycznie, co skwapliwie wykorzystali przyjezdni. Garuch wykorzystał idealne podanie Orłowskiego i było po meczu, bo w ostatnich minutach szczecinianie nie potrafili skutecznie zagrozić bramce strzeżonej przez Daniela Główkę.

Rozpędzonych piłkarzy Gawina nie potrafili powstrzymać zawodnicy Lechii Zielona Góra. Gospodarze zaledwie w przeciągu 26 minut zdobyli trzy bramki, a dwa trafienia na swoim koncie zapisał Arkadiusz Piech. W następnej kolejce gracze z Królewskiej Woli udadzą się na hitowy pojedynek do Janikowa. Już teraz warto sobie zarezerwować czas, aby wybrać się na Kujawy, bo szykuje się naprawdę przednie widowisko.

Nudne spotkanie obejrzeli kibice w Wągrowcu, gdzie Nielba podejmowała Zagłębie. Goście z Sosnowca ostatni raz w lidze triumfowali 6 sierpnia. I na razie nie zanosi się na zmianę, bowiem w sobotę podopieczni Piotra Pierścionka zaprezentowali się naprawdę słabo. Trzeba jednak przyznać, że pewny wpływ na ostateczny wynik miała postawa sędziego Arkadiusza Przystały, który swoimi decyzjami niepotrzebnie wprowadzał nerwową atmosferę na boisku.

Wyniki 7.kolejki gr. zachodniej II ligi:

Chemik Police - Victoria Koronowo 1:0 (1:0)

1:0 - Ciołek 4'

Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1:2 (1:1)

0:1 - Kociszewski 16'

1:1 - Kowal 22'

2:1 - Garuch 50'

Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec 0:0

Gawin Królewska Wola - Lechia Zielona Góra 4:0 (3:0)

1:0 - Piech 15'

2:0 - Piech 25'

3:0 - Burski 26'

4:0 - Lis 86'

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 1:3 (1:1)

1:0 - Stankiewicz 26'

1:1 - Kalinowski 30'

1:2 - Kalinowski 75'

1:3 - Kalinowski 90'

Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz 2:1 (2:1)

2:1 - Viarstak 77'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!