Zobacz "pudło" Lewandowskiego, zadymkę w Zagrzebiu i ładnego gola Kaki (wideo)

Robert Lewandowski miał świetną okazję, by poprawić swoją pozycję w klasyfikacji strzelców LM, jednak w sytuacji sam na sam z Joe Hartem trafił wprost w bramkarza.

Borussia Dortmund - Manchester City 1:0 (0:0) 1:0 - Schieber 57'

Niewykorzystana sytuacja Lewandowskiego od 2:40: [videa=o0d38Rjjpu7JAeYM] Dinamo Zagrzeb - Dynamo Kijów 1:1 (0:1)

0:1 - Jarmolenko 45' 1:1 - Krstanović 90+4'

Mecz w Zagrzebiu został przerwany w 10. minucie z powodu opadów śniegu: [videa=THaGmNwLkVl5slGL]

Real Madryt - Ajax Amsterdam 4:1 (2:0)

1:0 - Ronaldo 13' 2:0 - Callejon 28' 3:0 - Kaka 49' 3:1 - Boerrigter 59' 4:1 - Callejon 88'

[videa=qyrqVzSAGdGuYSjl]

Montpellier HSC - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:1 (0:0) 0:1 - Hoewedes 56' 1:1 - Herrera 58'

[videa=aWiNHLxBmWb6s9NC]

AC Milan - Zenit Sankt Petersburg 0:1 (0:1)

0:1 - Danny 35'

Paris Saint-Germain - FC Porto 2:1 (1:1)

1:0 - Silva 29' 1:1 - Martinez 33' 2:1 - Lavezzi 61'

Malaga CF - RSC Anderlecht 2:2 (1:0) 1:0 - Duda 45' 1:1 - Jovanović 51' 2:1 - Duda 61' 2:2 - Mbokani 89'