Ośmiu piłkarzy chce rozwiązać kontrakty z Polonią?

Z informacji Super Expressu wynika, że ośmiu piłkarzy chce rozwiązać kontrakty z Polonią Warszawa. Wszystko przez zaległości finansowe klubu.

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Piłkarze chcą rozwiązać umowy z winy pracodawcy. - Oddaliśmy sprawę do adwokata. Teraz on będzie rozmawiał z władzami klubu na temat naszych interesów. Polonia ma 30 dni, by odpowiedzieć na nasze żądania rozwiązania umów z powodu zaległości płacowych. Po tym okresie będziemy wolni - powiedział anonimowo jeden z graczy Czarnych Koszul.

Na taki krok zdecydowali się prawdopodobnie: Władimir Dwaliszwili, Sebastian Przyrowski, Dorde Cotra, Aleksandar Todorovski, Tomasz Brzyski, Adam Kokoszka, Łukasz Piątek i Marcin Baszczyński.

Nie jest wykluczone, że Polonię opuszczą też Łukasz Teodorczyk, któremu kończy się kontrakt za pół roku, oraz Edgar Cani, którego nikt w Warszawie nie chce.

Jeśli Czarne Koszule opuściłoby tak wielu zawodników, to Piotrowi Stokowcowi będzie niezwykle ciężko nie tylko utrzymać trzecie miejsce w tabeli, ale i zebrać odpowiednią grupę piłkarzy nadających się do gry w T-Mobile Ekstraklasie.

Źródło: Super Express

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×