Ligue 1: Porażka Bordeaux z PSG, 74 minuty Ludovica Obraniaka

W niedzielnych meczach 21. kolejki Ligue 1 zwyciężali goście. Powodów do radości nie ma Ludovic Obraniak, bo jego Girondins Bordeaux uległo Paris Saint Germain 0:1.

Szymon Mierzyński

Decydująca bramka na Stade Chaban-Delmas padła w 43. minucie, a zdobył ją Zlatan Ibrahimović. Natomiast reprezentant Polski spędził na murawie 74 minuty, po czym został zmieniony przez Hadiego Sacko.

Po triumfie w Bordeaux ekipa Carlo Ancelottiego wróciła na 1. miejsce w tabeli i wyprzedza Olympique Lyon lepszą różnicą goli.

W pozostałych niedzielnych potyczkach Stade Rennes pokonało SC Bastia, zaś OGC Nice uporało się z niedawnym uczestnikiem Ligi Mistrzów, OSC Lille.