Trwa kryzys tyszan / Wyniki sobotnich spotkań 9.kolejki gr.zachodniej II ligi

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Znicz
/ Znicz

Na raty jest rozgrywana 9. kolejka spotkań w grupie zachodniej II ligi. W sobotę największą niespodziankę sprawiła Elana Toruń, która na własnym boisku pokonała GKS Tychy 2:0.

W tym artykule dowiesz się o:

To już trzecia z rzędu porażka GKS-u w przeciągu ostatniego tygodnia. Fatalna seria rozpoczęła się podczas niedzielnego starcia w Jarocinie, a zakończyła w sobotę w Toruniu. Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Arkadiusz Czarnecki, pewnie wykańczając akcje swoich partnerów. - Pierwsza połowa wcale nie wskazywała na to, że możemy wyjechać z Torunia bez zdobyczy punktowej. Fizycznie wyglądaliśmy lepiej niż w meczu z Rakowem, prowadziliśmy grę, a w dwóch sytuacjach zabrakło wykończenia. W drugiej połowie jednak szybko straciliśmy bramkę i później nie mieliśmy pomysłu na sforsowanie obrony rywala. I właśnie brak skuteczności i problemy z dochodzeniem do sytuacji strzeleckich są naszymi olbrzymimi kłopotami - powiedział na oficjalnej stronie tyskiego klubu jego trener, Damian Galeja.

Punktami podzielono się zgodnie w Częstochowie i Zielonej Górze. Z kolei lider z Kluczborka po bardzo ciekawym meczu musiał uznać wyższość Nielby Wągrowiec. Podobnie jak w Toruniu, także i tu dwubramkową zdobyczą może się pochwalić napastnik gospodarzy, Tomasz Mikołajczak.

Polonia Słubice - Zawisza Bydgoszcz 2:0 (1:0)

1:0 - Sylla 33'

2:0 - Lilo 76'(k)

Nielba Wągrowiec - MKS Kluczbork 2:0 (0:0)

2:0 - Czarnecki 90'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!