Sparingowo: Remis Cracovii z MFK Koszyce

W kolejnym sparingu podczas drugiego zimowego zgrupowania w Turcji Cracovia zremisowała 1:1 z 4. zespołem słowackiej ekstraklasy MFK Koszyce.

Maciej Kmita

Słowacy objęli prowadzenie w 72. minucie po skutecznie rozegranym rzucie wolnym. Bramkę wyrównującą dla Pasów zdobył w 85. minucie strzałem z rzutu wolnego Vladimir Boljević.

Był to drugi sparing Cracovii podczas drugiego zimowego zgrupowania w Alanyi, a szósty w ogóle w czasie przygotowań do rundy wiosennej. Wcześniej drużyna Wojciecha Stawowego pokonała Torpedo Moskwa (2:1), Garbarnię Kraków (4:3) i Czichura Saczchere (3:2) oraz przegrała z FK Ufa (1:2) i Widzewem Łódź (1:2).

Cracovia - MFK Koszyce 1:1 (0:0)
0:1 - ? 72'
1:1 - Boljević 85'

Skład Cracovii: I połowa: Pilarz - Nykiel, Żytko, Lacić, Marciniak - Dąbrowski, Budziński, Romanov - Dudzic, Zejdler, Zieliński. II połowa: Pilarz - Struna, Kosanović, Żołądź, Puzigaća - Budziński, Szeliga, Danielewicz - Dudzic, Boljević, Steblecki.