Kokpit Kibice

Sędzia Robert Małek odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej piłkarza

Nie milkną echa meczu Śląsk Wrocław - Flota Świnoujście w Pucharze Polski. Za naruszenie nietykalności cielesnej Sebastiana Olszara sędzia Robert Małek trafi przed oblicze Wydziału Dyscypliny!
Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński

- To było bardzo nierozważne zachowanie sędziego Małka. Nie chcę teraz mówić o jakiejś solidarności środowiska, o mówieniu jednym głosem, ponieważ jestem tym zdarzeniem po prostu zbulwersowany. Arbiter nie ma prawa w żaden sposób atakować piłkarzy. Być może nie miał złych intencji, może miał dobre chęci, ale mówi się, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Sebastian Olszar zinterpretował zachowanie sędziego Małka tak jak zinterpretował i miał do tego prawo. Teraz panem Małkiem zajmie się Wydział Dyscypliny, któremu przekażemy wszelkie niezbędne dowody w postaci zapisu wideo. Do czasu rozstrzygnięcia sprawy na pewno nie będę wyznaczał sędziego Małka do prowadzenia meczów - powiedział portalowi weszlo.com przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN, Zbigniew Przesmycki.

Przypomnijmy, że we wspomnianym pojedynku Sebastian Olszar musiał opuścić boisko już w 54. minucie po tym jak otrzymał dwie żółte kartki. Kontrowersja miała miejsce także w końcówce, gdy arbiter doliczył trzy minuty, ale nie zakończył po nich spotkania. Efekt? Długo po czasie wrocławianie zdobyli gola, który dał im zwycięstwo 3:2.

źródło: weszlo.com

Niesamowity mecz we Wrocławiu! Sędzia Robert Małek znów na ustach wszystkich (wideo)

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
weszlo.com

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×