Emocje do końca - wyniki spotkań 24. kolejki gr. zachodniej II ligi

W grupie zachodniej II ligi tym razem obaj liderzy zagrali zupełnie inaczej niż tydzień temu. Komplet punktów i to po ciężkiej walce zdobyła tylko Bytovia Bytów.

Adrian Dudkiewicz

Do największej niespodzianki doszło w Toruniu. Zamykająca ligową tabelę Elana niespodziewanie postawiła się liderowi i urwała mu jeden cenny punkt. A mogła nawet wygrać, ale rybniczanie walczyli do samego końca i strzelili bramkę w doliczonym czasie gry. - Patrząc z boku na naszą grę to po pierwszych 45 minutach mecz powinien się zakończyć wynikiem cztery albo pięć bramek do przodu dla nas i byłoby po meczu, a tak męczyliśmy się do 90 minuty o podział punktów. Jak się nie da wygrać na wyjeździe to sztuką jest chociaż zremisować - powiedział po meczu obrońca gości Marcin Grolik.

Coraz lepiej w rundzie wiosennej spisuje się też MKS Kluczbork. Były I-ligowiec tym razem na wyjeździe skromnie pokonał również dobrze radzący sobie KS Polkowice 0:1. - Piłka jest okrutna i niesprawiedliwa. Znacznie lepiej w sobotę radzili sobie gospodarze, ale popełnili jeden głupi błąd i ten fragment spowodował, że obraz gry zmienił się całkowicie. Nie chcieliśmy za bardzo się otworzyć. Mimo braku klarowanych sytuacji to znacznie lepsze wrażenie sprawiali polkowiczanie - podsumował zawody trener Andrzej Konwiński.

Na znacznie lepszy rezultat w starciu z Chrobrym Głogów liczyli gracze z Sosnowca. Jednak tam wszystko zakończyło się bezbramkowym remisem. Po meczu zawodnicy Zagłębia przyznali, iż przyjezdni bardzo dobrze ustawili się taktycznie, na co gospodarze nie mogli znaleźć żadnego sposobu. Walkower za mecz z Lechem Rypin dostała Chojniczanka Chojnice, a Bytovia Bytów w Jarocinie mecz rozstrzygnęła jeszcze przed przerwą.

WYNIKI SPOTKAŃ 24. KOLEJKI GR. ZACHODNIEJ II LIGI:

Tur Turek - Górnik Wałbrzych 3:0 (2:0)
1:0 - Staroń 29'
2:0 - Gląba (k.) 40'
3:0 - Mikołajczyk 47'

Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa 1:1 (0:1)
0:1 - Ogłaza 28'
1:1 - Hanzel 90'

KS Polkowice - MKS Kluczbork 0:1 (0:1)
0:1 - Burski 9'

Gryf Wejherowo - Calisia Kalisz 0:1 (0:1)
0:1 - Tabaczyński 17'

Rozwój Katowice - MKS Oława 2:1 (2:0)
1:0 - Giełza 17'
2:0 - Wolny 43'
2:1 - Sikorski 80'

Jarota Jarocin - Bytovia Bytów 1:2 (1:2)
0:1 - Pięta 32'
0:2 - Kajca 34'
1:2 - Kamiński 45'

Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 0:0

Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:0)
1:0 - Lewandowski 55'
1:1 - Gładkowski 90'

Chojniczanka Chojnice - Lech Rypin 3:0 (wo)

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!