Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Klasyfikacja Fair Play po 24. kolejce I ligi: Niechlubny wyczyn Niewulisa

Nie popisał się Andrzej Niewulis. Gracz Stomilu Olsztyn wszedł na boisko dopiero w 86. minucie, a i tak w ciągu 60 sekund został ukarany dwiema żółtymi kartkami! Sporo upomnień zebrał Kolejarz Stróże.
Paweł Patyra
Paweł Patyra

Upomnienia w 24. kolejce:

Arka Gdynia:
Żółte kartki: Jarzębowski, Krajanowski, Pruchnik.

Bogdanka Łęczna:
Walkower za mecz z ŁKS Łódź.

Cracovia Kraków:
[b]Żółta kartka:
[/b]Danielewicz.

Dolcan Ząbki:
Żółte kartki: Hirsz, Jakubik.

Flota Świnoujście:
Żółte kartki: Arifović, Jasiński.

GKS Katowice:
Żółte kartki: Fonfara (2).
Czerwona kartka: Fonfara.

GKS Tychy:
Żółte kartki: Babiarz, Bąk.

Kolejarz Stróże:
Żółte kartki: Bocian, Nitkiewicz, Szufryn (2).
Czerwona kartka: Szufryn.

Miedź Legnica:
Żółta kartka: Bartczak.

Okocimski Brzesko:
Żółte kartki: Koman, Wojcieszyński.

Olimpia Grudziądz:
Żółta kartka: Staniek.

Polonia Bytom:
Żółte kartki: Jaroń, Odrzywolski.

Sandecja Nowy Sącz:
Żółta kartka: Marcin Kowalski.

Stomil Olsztyn:
Żółte kartki: Kaźmierowski, Niewulis (2).
Czerwona kartka: Niewulis.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Żółte kartki: Nalepa (2), Pawlusiński.
Czerwona kartka: Nalepa.

Warta Poznań:
Żółta kartka: Wilczyński.

Zawisza Bydgoszcz:
Żółte kartki: Abbott, Strąk.

W 25. kolejce nie zagrają: Jarzębowski, Pruchnik (Arka), Jakubik (Dolcan), Kaźmierowski (Stomil) - 4 żółte kartki; Fonfara (GKS K.), Szufryn (Kolejarz) - 5 żółtych kartek; Benkowski (Bogdanka) - czerwona kartka.

Zagrożeni pauzą: Brodziński, Dettlaff, Szwoch, Tomasik (Arka), Kalkowski, Oziemczuk, Prusak, Ropiejko, Szałachowski, Żukowski (Bogdanka), Dąbrowski, Straus, Struna, S. Szeliga (Cracovia), Piesio, Sasin, Wiśniewski, Zjawiński (Dolcan), Bodziony, Fryc, Zalepa (Flota), Chwalibogowski, Kamiński, A. Kowalczyk (GKS K.), Mączyński (GKS T.), Arłukowicz, Niane (Kolejarz), Grzegorzewski, Ptak, Wołczek (Miedź), Chyła (Okocimski), Cieśliński, Rogalski, Staniek (Olimpia), Banaś, Białkowski, Krzemień, Płókarz (Polonia), Hempel, Jegliński, Niewulis, Suchocki (Stomil), Nalepa, Piątek (Termalica Bruk-Bet), Trojanowski (Warta), Abbott (Zawisza) - 3 żółte kartki; Kosanović, Straus, Żytko (Cracovia), Grzelak (Dolcan), Kieruzel (Flota), Kupczak (GKS T.), Gryźlak (Kolejarz), Łuszkiewicz (Miedź), Wojcieszyński (Okocimski), Kłus, Woźniak (Olimpia), Baranowski (Stomil), Lipecki (Termalica Bruk-Bet) - 7 żółtych kartek.

Upomnienia ogółem:

Arka Gdynia:
Żółte kartki: Brodziński (3), Formella, Dettlaff (3), Górski, Jarzębowski (4), Jędrzejowski, Kubowicz, Krajanowski (2), P. Kuklis (2), Marcus Vinicius (5), Pruchnik (4), Radzewicz (3), Rzuchowski (6), Sobieraj (4), Szlaga, Szwoch (3), Tadrowski (6), Tomasik (3), Wallace, Zwoliński.
Czerwone kartki: Kuklis, Radzewicz, Sobieraj (2).

Bogdanka Łęczna:
Żółte kartki: Benkowski (4), Irie (4), Kalkowski (3), Mandrysz, Midzierski (5), Nikitović (5), T. Nowak (2), Oziemczuk (3), Pesir (10), Pielach, Prusak (3), Renusz (4), Ropiejko (3), Tymosiak (2), Sołdecki (6), Stefańczyk (4 - 3 w Zawiszy i 1 w Bogdance), Szałachowski (3), Wojdyga, Zuber, Żukowski (3).
Czerwone kartki: Benkowski, Pesir, Renusz, Sołdecki (2).

Cracovia Kraków:
Żółte kartki: Boljević, Budziński (4), Danielewicz (2), Dąbrowski (3), Dudzic (2), Kosanović (7), Adam Marciniak (2), Pilarz, Steblecki, Straus (7), Struna (3), Szeliga (5), Zejdler (4), Żytko (7).
Czerwona kartka: Dudzic.

Dolcan Ząbki:
Żółte kartki: Bazler (4), Chwastek, Cichocki, Dybiec (2), Grzelak (7), Hirsz (5), Jakubik (4), Klepczarek (5), Koziara, Leszczyński (6), Matuszek (6), Osoliński, Piątkowski (2), Piesio (4), Świerblewski (2), Tataj, Wiśniewski (3 - 2 w Sandecji i 1 w Dolcanie), Zjawiński (3).
Czerwone kartki: Grzelak, Leszczyński, Piesio.

Flota Świnoujście:
Żółte kartki: Arifović (6), Bodziony (3), Chyła (2), Fryc (3), Jasiński (5), Kasprzik (2), Kieruzel (7), Niedziela, Niewiada (5), Nnamani (4), Olszar (5), Opałacz (5), Śpiączka (2), Udarević (4), Wrzesień, Zalepa (3).
Czerwona kartka: Jasiński.

GKS Katowice:
Żółte kartki: Cholerzyński (2), Chwalibogowski (4), A. Czerwiński (4), Duda (2), Farkas (2), Fonfara (5), Gancarczyk (2), Kaciczak, Kamiński (3), A. Kowalczyk (5), Kruczek (3), Kujawa, Napierała (5), Pietroń (6), Pitry (4), Rakels, Ratajczak, Sadzawicki (2), Wołkowicz (4).
Czerwone kartki: Duda, Fonfara, Pietroń (2).

GKS Tychy:
Żółte kartki: Babiarz (5), Balul (4), Bąk (2), Bizacki, Bukowiec (4), Chomiuk (4), Czupryna, Jarka, Kopczyk, Kupczak (7), Małkowski, Mańka (5), Masternak, Mączyński (3), Szczęsny, Wawoczny, Zunić (4).
Czerwone kartki: Bukowiec, Folc, Mańka, Rocki.

Kolejarz Stróże:
Żółte kartki: Arłukowicz (3), Bocian (6), Cichy (2), Gajtkowski, Giesa (5), Gryźlak (7), Kowalczyk (5), Markowski, Niane (3), Nitkiewicz (6), Pietrzak (2), Stefanik (4), Szufryn (5), Walęciak (5), Wolański (2), Zarychta.
Czerwone kartki: Bocian, Gryźlak (2), Kowalczyk, Szufryn (2), Walęciak.

ŁKS Łódź:
Żółte kartki: Biel, Borsukow (3), Brud, Cyzio, Gieraga (4), K. Kaczmarek, Kiełb, Książek, Kubicki (2), J. Kuklis (2), Mikołajczyk, Pawlak, Poźniak, Sarafiński (4), Sasin (3), Staroń, Stąporski (3), Więzik (2), Żółtowski.

Miedź Legnica:
Żółte kartki: Alexandre, Bany (5), Bartczak (5 - 2 w Warcie i 3 w Miedzi), Bledzewski, Grzegorzewski (3), Kasperkiewicz (6), Lenkiewicz, Łobodziński, Łuszkiewicz (7), Madejski, Nowacki (4), A. Ptak (3), Starosta (2), Wołczek (3), Woźniczka (3), Zakrzewski (5), Zasada (2).
Czerwone kartki: Bany, Bartczak, Kasperkiewicz, Wołczek, Woźniczka.

Okocimski Brzesko:
Żółte kartki: Baliga (3), Byrtek, Chyła (3 - 2 w Flocie i 1 w Okocimskim), Cisse, Darmochwał (2), Jacek (4), Jeriomenko (5), Koman (2), Kucharski, Litwiniuk (4), Niechciał, Ogar (4), Pyciak (2), Smółka, Termanowski, Trznadel (2), Urbański (4), Wawryka (2), Wieczorek (8), Wojcieszyński (7), Zaniewski (4).
Czerwone kartki: Baliga, Cegliński, Jacek, Ogar, Urbański, Wieczorek (2).

Olimpia Grudziądz:
Żółte kartki: Adamczyk, Banasiak, Cieśliński (3), Frańczak, Gawęcki (2), Gebauer (2), Grischok, Kłus (7), Kryszak (5), Łabędzki (6), Mazurkiewicz (5), Pisarczuk (2), Rogalski (4), Ruszkul (2), Smoliński, Staniek (3), Szczot, Woźniak (7).
Czerwona kartka: Woźniak.

Polonia Bytom:
Żółte kartki: Alancewicz (6), Banaś (3), Baran (5), Białkowski (3), Broniewicz (6), Cempa, Cioch, P. Gamla (2), Górkiewicz (3), Grzybek, Jaroń, Kaczor, Krzemień (3), Kulpaka (3), Michalak, Michalik, Mika (2), B. Nowak, Odrzywolski, Pietrycha (6), Płókarz (3), Pokotyluk, Sacha (2), Sinclair, Szkatuła (5).
Czerwone kartki: Baran (2), Broniewicz, Krzemień, Kulpaka, Pietrycha.

Sandecja Nowy Sącz:
Żółte kartki: Aleksander, Bębenek (2), Burkhardt (3), Cabaj (2), Czarnecki, Duda, Kosiorowski (2), Marcin Kowalski (5), Mateusz Kowalski (4), Makuch (4), Młynarczyk, Mójta (4 - 2 w Warcie i 2 w Sandecji), Mroziński (5), Mróz (8), P. Nowak (2), Petran (4), Szczepański (4), B. Szeliga (4), Świątek (3), Tuszyński, Wilczyński (2), Wiśniewski (2), Zinyak (2).
Czerwone kartki: Bębenek, Mróz.

Stomil Olsztyn:
Żółte kartki: Baranowski (7), Bucholc (4), Filipek, Glanowski (6), Głowacki (6), Hempel (3), Jegliński (3), P. Kaczmarek, Kalonas (2), Kaźmierowski (4), Kun, Lech, Łukasik (4), Michałowski, Niewulis (3), Piceluk, T. Ptak (2), Remisz, Stefanowicz (2), Suchocki (3), Żwir.
Czerwone kartki: Baranowski (2), Glanowski, Hempel, Jegliński, Niewulis, Skiba, Świderski.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Żółte kartki: Biskup, Ceglarz (2), J. Czerwiński (2), Horvath (4), Kaczmarczyk, Lipecki (7), Nalepa (3), Pawlusiński (2), Piątek (4), Pielorz, Pleva (8), Rybski.
Czerwone kartki: Jarecki, Lipecki, Nalepa (2), Pleva.

Warta Poznań:
Żółte kartki: Bartczak (2), Bartkowiak, Bartoszak, Ciach, Czoska (2), Fei, Gajda, Paweł Giel, Grzeszczyk, Kołodziejski, Kosznik (5), Magdziarz (2), Artur Marciniak (6), Michalak (2), Mójta (2), Mysiak (5), Pawłowski (2), Pogonowski, Radliński, Trochim (5), Trojanowski (3), Wichtowski, Wilczyński (5 - 2 w Sandecji i 3 w Warcie).
Czerwone kartki: Grzeszczyk, Jurga, Kosznik, Magdziarz, Michalak, Mysiak, Wichtowski.

Zawisza Bydgoszcz:
Żółte kartki: Abbott (3), Błąd (2), Drygas (4), Gevorgyan, Hermes (4), Hrymowicz, Jankowski (5), Kopacz (4), Leśniewski, Masłowski (5), D. Mąka (2), M. Mąka (4), Petasz (4), Skrzyński (4), Stefańczyk (3), Strąk, Witan, Wójcicki, Zawistowski (4).
Czerwone kartki: Kopacz, Masłowski (2), M. Mąka, Skrzyński.

Miejsce Drużyna Żk CzK K+/K- Pkt
1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 35 5 4/2 131
2 GKS Tychy 45 4 2/3 133
3 Cracovia Kraków 48 1 3/2 144
4 Warta Poznań 45 7 3/2 144
4 Arka Gdynia 51 4 3/2 145
6 Olimpia Grudziądz 54 1 7/0 152
7 Zawisza Bydgoszcz 56 5 4/6 154
8 Flota Świnoujście 57 1 3/3 163
9 Miedź Legnica 50 5 4/6 163
10 Dolcan Ząbki 56 3 5/7 169
11 GKS Katowice 68 4 6/1 170
12 Sandecja Nowy Sącz 68 2 3/3 175
13 Polonia Bytom 63 6 0/7 184
14 Stomil Olsztyn 57 8 3/6 186
15 Okocimski Brzesko 59 7 1/2 198
16 Bogdanka Łęczna 65 5 7/8 216
17 Kolejarz Stróże 58 7 8/6 210
18 ŁKS Łódź 34 0 2/4 59


UWAGA: Za pierwszą żółtą kartkę danego piłkarza drużyna otrzymuje 1 punkt karny, za każdą kolejną 2, 3, itd.Za pierwszą czerwoną kartkę danego piłkarza drużyna otrzymuje 5 punktów karnych, za każdą następną tego samego zawodnika 10, 15, itd.
"K+" - karne podyktowane dla zespołu, "K-" - karne podyktowane przeciwko drużynie.
W przypadku równej ilości punktów o wyższej pozycji w tabeli decyduje mniejsza liczba czerwonych, żółtych kartek, a następnie ilość podyktowanych rzutów karnych przeciwko zespołowi i miejsce w tabeli ligowej po danej kolejce.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×