Jacek Bednarz: 30 czerwca skończy się pewna epoka w Wiśle

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

- Czerwiec to będzie czas pożegnań i łez - mówi prezes Wisły Kraków [tag=4213]Jacek Bednarz[/tag], po raz kolejny dając do zrozumienia, że Białą Gwiazdę latem czeka gruntowna przebudowa.

Krakowski klub już oficjalnie pożegnał Kamila Kosowskiego i Sergeia Pareiko, a trener Tomasz Kulawik przyznał, że niedzielny mecz z Zagłębiem Lubin będzie jego ostatnim przy Reymonta 22. Zastąpi go Franciszek Smuda, który na początku przyszłego tygodnia ma być oficjalnie zaprezentowany przez klub,

- 30 czerwca skończy się pewna epoka w Wiśle Kraków i uznaliśmy, że musi być otwarcie nowego rozdziału. To oznacza też zbudowanie nowej drużyny - mówi Jacek Bednarz i dodaje: - Czeka nas nie tylko restrukturyzacja pierwszego zespołu, ale również zmiany w innych aspektach działalności.

Wisłę oprócz Kosowskiego i Pareiki na pewno opuszczą też Ivica Iliev , Kew Jaliens i Daniel Sikorski. Umowy wygasają również Danielowi Brudowi, Michałowi ChrapkowiMichałowi CzekajowiRadosławowi SobolewskiemuEmmanuelowi Sarkiemu i Alanowi Urydze. Ich przyszłość nie jest jeszcze znana, chociaż pozostanie w klubie Chrapka, Czekaja i Urygi jest niemal przesądzone.

Źródło artykułu: