Sparingowo: Bez wygranej z Radomiakiem

W meczu sparingowym, kończącym kilkudniowe zgrupowanie Korony w Warce podopieczni Leszka Ojrzyńskiego zremisowali z II-ligowym Radomiakiem Radom 3:3 (0:1).

Sebastian Najman

Jako pierwsi do siatki trafili gracze z Radomia, a dokładniej Jakub Cieciura, który w 27. minucie wykorzystał rzut karny. Odpowiedź ze strony Korony przyszły tuż po zmianie stron, kiedy to Paweł Zawistowski również pokonał bramkarza strzałem z jedenastego metra.

W 58. minucie do siatki trafił Damian Skołorzyński, tym samym ponownie dając prowadzenie drużynie gości. To trwało jednak zaledwie cztery minuty, bowiem swoją bramkę zdobył Przemysław Trytko. Nie był to jednak koniec popisów strzeleckich na boisku ośrodka Sielanka w Warce. Sześć minut przed upływem regulaminowego czasu gry Karol Angielski strzelił na 3:2. Wynik w samej końcówce ustalił zawodnik II-ligowca, Szymon Stanisławski.

Korona Kielce - Radomiak Radom 3:3 (0:1)
1:0 - Jakub Cieciura 27' (k)
1:1 - Paweł Zawistowski 48' (k)
1:2 - Damian Skołorzyński 58'
2:2 - Przemysław Trytko 62' (k)
3:2 - Karol Angielski 84'
3:3 - Szymon Stanisławski 89'

Korona Kielce: (skład wyjściowy) Szlakotin - I. Marković, Dejmek, Sylwestrzak, Bednarski, Trojanowski, V. Marković, Zawistowski, Cebula, Stąporski, Trytko.

Radomiak Radom: Skowron (58' Skowron) - Cieciura (46' Sołorzyński), Ciach (46' Dubina), zawodnik testowany (46' Świdzikowski), Derbich (60' Klepczyński), Bojek (46' Wnuk), Radecki (60' Szymański), Michalski (46' Słowiński), Kostek (70' Stawczyk), Kornacki (46' Leandro), Cichos (70' Stanisławski).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!