Łukasz Skorupski zaliczył wpadkę, ale popisał się też świetną paradą (wideo)

Interwencja polskiego bramkarza AS Romy w meczu z Arisem Saloniki była najwyższych lotów. Zobacz, jak Łukasz Skorupski zatrzymał strzał zawodnika greckiej drużyny.

Konrad Kostorz
Jak już informowaliśmy, Łukasz Skorupski nie popisał się w 18. minucie piątkowego spotkania, gdy został zaskoczony strzałem z rzutu wolnego.

W drugiej połowie były bramkarz Górnika Zabrze odkupił swoje winy, zbijając piłkę na słupek po mocnym i precyzyjnym uderzeniu Erotokritosa Damarlisa. Kilka chwil po znakomitej interwencji Skorupskiego AS Roma zdobył bramkę na 2:1 i w efekcie pokonała Aris Saloniki.

Warto dodać, że polski golkiper znalazł się wśród 27 piłkarzy, którzy wezmą udział w tournee Giallorossich po USA. Konkurentami Skorupskiego za oceanem, gdzie Roma rozegra trzy mecze kontrolne, będą Bogdan Lobont i Morgan De Sanctis.