Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Terminarz II ligi gr. wschodniej

 Redakcja
Redakcja

1. kolejka - 23/24 lipca
Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn
Wigry Suwałki - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec
Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko
Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
pauza: Garbarnia Kraków, Resovia Rzeszów

2. kolejka - 30/31 lipca
Pelikan Łowicz - Motor Lublin
Okocimski Brzesko - Jeziorak Iława
KSZO Ostrowiec - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
OKS 1945 Olsztyn - Wisła Puławy
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia Rzeszów
pauza: Pogoń Siedlce, Puszcza Niepołomice

3. kolejka - 6/7 sierpnia
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
Jeziorak Iława - KSZO Ostrowiec
Motor Lublin - Okocimski Brzesko
Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Wisła Puławy, Pelikan Łowicz

4. kolejka - 13/14 sierpnia
Pelikan Łowicz - Resovia Rzeszów
KSZO Ostrowiec - Motor Lublin
Jeziorak Iława - Wigry Suwałki
OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice
pauza: Znicz Pruszków, Okocimski Brzesko

5. kolejka - 20/21 sierpnia
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Resovia Rzeszów - Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Stal Stalowa Wola, KSZO Ostrowiec

6. kolejka - 27/28 sierpnia
Okocimski Brzesko - Puszcza Niepołomice
KSZO Ostrowiec - Resovia Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Wisły Puławy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
pauza: Jeziorak Iława, Wigry Suwałki

7. kolejka - 3/4 września
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów - Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice - KSZO Ostrowiec
Pelikan Łowicz - Okocimski Brzesko
Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Motor Lublin, OKS 1945 Olsztyn

8. kolejka - 10/11 września
KSZO Ostrowiec - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
OKS 1945 Olsztyn - Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Jeziorak Iława
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski Brzesko

9. kolejka - 14 września
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Jeziorak Iława - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - OKS 1945 Olsztyn
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Okocimski Brzesko - KSZO Ostrowiec
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów

10. kolejka - 17/18 września
Wigry Suwałki - Okocimski Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Wisła Puławy - Jeziorak Iława
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KSZO Ostrowiec
pauza: Puszcza Niepołomice, Garbarnia Kraków

11. kolejka - 24/25 września
Jeziorak Iława - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Wisła Puławy
Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
Okocimski Brzesko - OKS 1945 Olsztyn
KSZO Ostrowiec - Wigry Suwałki
Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Pelikan Łowicz, Pogoń Siedlce

12. kolejka - 1/2 października
OKS 1945 Olsztyn - KSZO Ostrowiec
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
pauza: Okocimski Brzesko, Wisła Puławy

13. kolejka - 8/9 października
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów - Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków
Okocimski Brzesko - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn
Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: KSZO Ostrowiec, Znicz Pruszków

14. kolejka - 12 października
Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec
Garbarnia Kraków - Okocimski Brzesko
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz
Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów
Jeziorak Iława - Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn
pauza: Wigry Suwałki, Stal Stalowa Wola

15. kolejka - 15/16 października
Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz - Wisła Puławy
Okocimski Brzesko - Pogoń Siedlce
KSZO Ostrowiec - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: OKS 1945 Olsztyn, Jeziorak Iława

16. kolejka - 22/23 października
Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - KSZO Ostrowiec
Wisła Puławy - Okocimski Brzesko
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Jeziorak Iława - Resovia Rzeszów
pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Motor Lublin

17. kolejka - 29/30 października
Resovia Rzeszów - Motor Lublin
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
Okocimski Brzesko - Znicz Pruszków
KSZO Ostrowiec - Wisła Puławy
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
OKS 1945 Olsztyn - Garbarnia Kraków
pauza: Stal Rzeszów, Świt Nowy Dwór Mazowiecki

18. kolejka - 5/6 listopada
OKS 1945 Olsztyn - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - Wigry Suwałki
KSZO Ostrowiec - Znicz Pruszków
Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
pauza: Garbarnia Kraków, Resovia Rzeszów

19. kolejka - 12/13 listopada
Motor Lublin - Pelikan Łowicz
Jeziorak Iława - Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Wisła Puławy - OKS 1945 Olsztyn
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Pogoń Siedlce, Puszcza Niepołomice

20. kolejka - 19/20 listopada
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec - Jeziorak Iława
Okocimski Brzesko - Motor Lublin
Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków
pauza: Wisła Puławy, Pelikan Łowicz

21. kolejka - 17/18 marca
Resovia Rzeszów - Pelikan Łowicz
Motor Lublin - KSZO Ostrowiec
Wigry Suwałki - Jeziorak Iława
Stal Stalowa Wola - OKS 1945 Olsztyn
Wisła Puławy - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Znicz Pruszków, Okocimski Brzesko

22. kolejka - 24/25 marca
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
OKS 1945 Olsztyn - Jeziorak Iława
Wigry Suwałki - Motor Lublin
Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Siedlce
pauza: Stal Stalowa Wola, KSZO Ostrowiec

23. kolejka - 31 marca/1 kwietnia
Puszcza Niepołomice - Okocimski Brzesko
Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec
Motor Lublin - OKS 1945 Olsztyn
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Jeziorak Iława, Wigry Suwałki

24. kolejka - 7 kwietnia
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów - Jeziorak Iława
Wigry Suwałki - Resovia Rzeszów
KSZO Ostrowiec - Puszcza Niepołomice
Okocimski Brzesko - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy
pauza: Motor Lublin, OKS 1945 Olsztyn

25. kolejka - 14/15 kwietnia
Pelikan Łowicz - KSZO Ostrowiec
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
Resovia Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Jeziorak Iława - Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
Okocimski Brzesko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

26. kolejka - 18 kwietnia
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce - Jeziorak Iława
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
OKS 1945 Olsztyn - Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
KSZO Ostrowiec - Okocimski Brzesko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
pauza: Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów

27. kolejka - 21/22 kwietnia
Okocimski Brzesko - Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz - OKS 1945 Olsztyn
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Jeziorak Iława - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
KSZO Ostrowiec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Puszcza Niepołomice, Garbarnia Kraków

28. kolejka - 28/29 kwietnia
Znicz Pruszków - Jeziorak Iława
Wisła Puławy - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice
OKS 1945 Olsztyn - Okocimski Brzesko
Wigry Suwałki - KSZO Ostrowiec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola
pauza: Pelikan Łowicz, Pogoń Siedlce

29. kolejka - 5/6 maja
KSZO Ostrowiec - OKS 1945 Olsztyn
Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów
Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Okocimski Brzesko, Wisła Puławy

30. kolejka - 9 maja
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
Wisła Puławy - Resovia Rzeszów
Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz
Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jeziorak Iława
pauza: KSZO Ostrowiec, Znicz Pruszków

31. kolejka - 12/13 maja
KSZO Ostrowiec - Stal Rzeszów
Okocimski Brzesko - Garbarnia Kraków
Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice
Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Jeziorak Iława
OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
pauza: Wigry Suwałki, Stal Stalowa Wola

32. kolejka - 16 maja
Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce - Okocimski Brzesko
Garbarnia Kraków - KSZO Ostrowiec
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin
pauza: OKS 1945 Olsztyn, Jeziorak Iława

33. kolejka - 19/20 maja
OKS 1945 Olsztyn - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KSZO Ostrowiec - Pogoń Siedlce
Okocimski Brzesko - Wisła Puławy
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów - Jeziorak Iława
pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Motor Lublin

34. kolejka - 26/27 maja
Motor Lublin - Resovia Rzeszów
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków - Okocimski Brzesko
Wisła Puławy - KSZO Ostrowiec
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - OKS 1945 Olsztyn
pauza: Stal Rzeszów, Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×