Zobacz cudowne trafienie w II lidze (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

[tag=571]Stal Stalowa Wola[/tag] pokonała w sobotnim meczu Concordię Elbląg 3:0 (II liga, grupa wschodnia). Ozdobą spotkania była bramka Radosława Mikołajczaka.

Zawodnik gospodarzy trafił w samo okienko z ok. 30 metrów!

Gol Radosława Mikołajczaka od 2:04

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Komentarze (1)
avatar
jaet
29.10.2013
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
To już nie można nam było tego wszystkiego oszczędzić i zamieścić tylko video z bramką? Przecież to wygląda jakby obydwie drużyny weszły na boisko po ostrej imprezie.