Świetny gol Cywki - to trzeba zobaczyć! (wideo)

[tag=8126]Tomasz Cywka[/tag] mocnym akcentem zakończył 2013 rok. Skrzydłowy Barnsley FC w niedzielnym meczu z Derby County (1:2) zdobył swojego 3. gola w sezonie i zrobił to w świetnym stylu.
Maciej Kmita

23-letni skrzydłowy pojawił się na boisku w 56. minucie gry przy stanie 0:2 i 6 minut później zdobył gola na 1:2, zaczynając bramkową akcję przed swoim polem karnym od odbioru, następnie w klasowy sposób mijając dwóch rywali i trafiając do siatki Baranów.

Polak stosunkowo rzadko trafia do siatki rywali, ale już to robi, to w sposób taki, że kibicom zapiera dech w piersiach. Tak 15 września zdobył gola w meczu z Nottingham Forest: