Zobacz doskonały występ i kapitalnego gola Roberta Lewandowskiego (wideo)

Dwa gole, w tym jeden przedniej urody, i dwie asysty - zobacz popis Roberta Lewandowskiego we wtorkowym meczu Borussii Dortmund przeciwko MSV Duisburg.

Konrad Kostorz

Borussia Dortmund w swoim ostatnim spotkaniu kontrolnym przed inauguracją rundy wiosennej Bundesligi rozgromiła MSV Duisburg aż 6:1, a Robert Lewandowski, który wystąpił w pierwszej połowie, brał udział w strzeleniu czterech bramek.

W 16. minucie Polak nie miał żadnych problemów z posłaniem piłki do siatki, natomiast krótko przed przerwą popisał się idealnym strzałem z powietrza, nie dając szans golkiperowi. Pomiędzy golami "Lewy" popisał się perfekcyjnymi podaniami do Henricha Mchitarjana, który również dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

MSV Duisburg - Borussia Dortmund 1:6 (1:5)

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Bardzo wysokie zwycięstwo Borussii, dwa gole i dwie asysty Roberta Lewandowskiego!