Sparingowo: Ermis Aradippou - KGHM Zagłębie Lubin 1:3

W swoim pierwszym meczu na Cyprze KGHM Zagłębie Lubin ograło Ermis Aradippou 3:1. Jedną z bramek zdobył nowy nabytek Miedziowych Łukasz Janoszka.

Rywalem KGHM Zagłębia Lubin był trzecia drużyna cypryjskiej ekstraklasy Ermis Aradippou. Orest Lenczyk wystawił najsilniejszy skład jakim dysponował i znalazło się miejsce dla czterech nowych graczy: Silvio Rodić w bramce, Manuela Curto, Łukasza Janoszki i Johana Bertilssona w pomocy. Po przerwie na murawie wyszła już zupełnie inna jedenastka.

Miedziowi wygrali 3:1, a jedną z bramek zdobył nowy nabytek klubu - Janoszka. Dobił strzał Szweda Bertilssona. Wcześniej Arkadiusz Piech wykończył podanie Miłosza Przybeckiego. Pod koniec spotkania Michal Papadopulos uderzeniem głową postawił kropkę nad "i".

Ermis Aradippou - Zagłębie Lubin 1:3 (1:2) 0:1 - Piech 2' 0:2 - Janoszka 30' 1:2 - 42' 1:3 - Papadopulos 88'

Skład Zagłębia:

I połowa: Rodić - Rymaniak, Guldan, Bilek, Azikiewicz, Curto, Przybecki, Kwiek, Bertilsson,Janoszka, Piech.

II połowa: Ptak - Vidanov, Banaś, Wojciechowski, Oleksy, Piątek (75' Bonecki), Famulski, Woźniak, Kowalczyk (77' Jagiełło), Błąd, Papadopulos.